Foto: Jānis Kāks

Spītējot tehniskām problēmām, Edvards Egle izcīna 3. vietu

Sestdien, 10. jūlijā, ar rekordlielu dalībnieku skaitu tika atklāta Latvijas rallijkrosa čempionāta sezona, sacensībās tika uzņemti ap 80 dalībniekiem no dažādām Ziemeļeiropas valstīm. Rallijkrosa sportisti sacentās astoņās ieskaites klasēs salonauto un kroskartiem, rūpējoties par spraigām cīņām katrā trases līkumā un dodot iespēju skatītājiem baudīt aizraujošu dienu Biķernieku trasē.

Šajās sacensībās – komandas «Prospeed» sastāvā – startēja arī tukumnieks Edvards Egle ,kurš piedalījās jaudīgākajā «Supercar» klasē.
Diena iesākās ar tehniskām problēmām ,kas neļāva uzrādīt pilnvērtīgu sniegumu, bet uz sacensību beigām – tehniskās problēmas tika atrisinātas un Edvards Egle spēja parādīt savu patieso potenciālu, sasniedzot 2. vietu savā pusfināla braucienā – iekļuva sacensību finālā. Sacensību finālā startējot no otrās starta rindas un pēc saspringtām cīņām trasē Edvards Egle izcīnija trešo pozīcīju Latvijas rallijkrosa čempionāta pirmajā posmā. Šis bija spēcīgs pieteikums cīņai par 2021.gada čempiona titulu.
Nākamās sacensības – 1. augustā Jēkabpilī

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.