Sezonu atklāj jaunās volejbolistes un meiteņu futbola komanda

Decembra pirmajā nedēļas nogalē, 1. un 2. decembrī, Rīgas Volejbola skolā notika kausa izcīņa U-12 vecuma meitenēm. Savukārt 9. decembrī Talsos FK «Tukums 2000» meitenes aizvadīja savu pirmo šīs sezonas spēli – Kurzemes čempionātā telpu futbolā.

Decembra pirmajā nedēļas nogalē, 1. un 2. decembrī, Rīgas Volejbola skolā notika kausa izcīņa U-12 vecuma meitenēm. Kopumā sacensībās startēja 20 komandas, un to vidū arī jaunās tukumnieces, kuras šajā sporta veidā sākušas trenēties tikai šī gada septembrī un šīs sacensības bija viņu ugunskristības.  Līdz ar to, stāsta trenere Aija Nikmane, šoreiz ne tik būtiski ir rezultāti, cik tas, ka meitenēm sevi bija iespēja sevi pārbaudīt  savās pirmajā sacensībās. Komandā spēlēja Vanesa Amanda Vilmane, Viktorija Mileika,  Kristiāna Misa, Ērika Kraukle, Beāte Pārsla Kreicberga, Vikija Kauliņa, Beatrise Balode, Ksenija Nikola Staltmane, Dana Elviga, Melānija Timošenko.

 

Savukārt 9. decembrī Talsos FK «Tukums 2000» meitenes aizvadīja savu pirmo šīs sezonas spēli – Kurzemes čempionātā telpu futbolā. Spēli komentēja trenere Laura Spalviņa: ”Kurzemes reģiona čempionāta telpu futbolā aizvadījām pirmās spēles, kurās tika piedzīvots viens sāpīgs zaudējums – 0:1 pret komandu «Talsi NSS», un izcīnīta arī viena skaista uzvara. Spēlē ar talseniecēm, kurā varētu teikt, ka Talsu komandai veicās, tika izdarīts viss – tika radīts milzīgs spiediens uz talsenieču vārtiem, spēles lielāko daļu mēs pilnībā dominējām, bet mums pietrūka paša galvenā, lai uzvarētu,– gūtu vārtu, un brīžiem likās, ka tas ir tikai laika jautājums, lai gūtu vārtus. Vajadzēja vienkārši realizēt savus izveidotos momentus. Pretinieces vārtu konstrukcija glāba vairākas reizes, bet kā nereti futbolā gadās – neiesit tu, iesit tev! Otrajā spēlē tika izcīnīta skaista uzvara – 3:0 pret FK «Bandava/LRSS». Komandas spēle, cīņa un pašatdeve bija vislabākajā līmenī, tāpat jāatzīmē mūsu vārtsardzes lieliskā spēle, kā arī visas spēles plāna ievērošana, šoreiz tā bija panākuma atslēga. Protams, bija kļūdiņas, bet tie bija sīkumi, kurus izlabosim, un viss būs kārtībā! Lai arī 1. spēlē zaudējām, mēs bijām labākas, vienkārši nepaveicās. Vārtus komandas labā guva Patrīcija Luīze Malvesa, Madara Štipenbaha un Katrīna Ungure. Šoreiz varu godīgi atzīties, ka pilnīgi visas meitenes bija malači un ļoti labi nospēlēja. Šoreiz atsevišķi varbūt var atzīmēt mūsu vārtsardzi Nikolu Kuzminu, kurai šodien bija pirmās oficiālās spēles mūžā, viņa ir liela malace!”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.