Zane Vimbule

Sergejs Kovaļovs: “Sportā daudz atkarīgs no bērna audzināšanas”

Jauns gads ar jaunām vēsmām ir sācies Tukuma sporta skolā. Un nu, mēnešus divus pēc apstiprināšanas amatā, uz sarunu aicinājām jauno Tukuma sporta skolas direktoru Sergeju Kovaļovu.

Jauns gads ar jaunām vēsmām ir sācies Tukuma sporta skolā. Jau rakstījām, ka dažādu iemeslu dēļ pērn darba attiecības pārtraukusi skolas direktore Linda Dreimane un pēc domes sludinātā konkursa darbā pieņemts jauns mācību iestādes vadītājs. Un nu, mēnešus divus pēc apstiprināšanas amatā, uz sarunu aicinājām jauno Tukuma sporta skolas direktoru Sergeju Kovaļovu.

– Kad uzzinājāt par konkursu uz Sporta skolas direktora amatu, vai ilgi domājāt, pirms pieteicāties?

– Kādas divas nedēļas domāju. Kad uzzināju, kādi cilvēki jau ir pieteikušies,   sapratu, ka to varētu darīt arī es pats. Tad arī, pēc apspriešanās ar ģimeni, pieteicos. Sapratu, ka šāda iespēja otrreiz dzīvē var arī nepienākt. Starp citu, sludinājumu par konkursu ieraudzīju tieši jūsu avīzē.

Jāteic, ka jau kādu laiku pirms šiem notikumiem, jutu, ka kaut ko vajadzētu profesionālajā jomā pamainīt. Biju iekāpis pārāk lielā komforta zonā. Bet man patīk sevi izaicināt, tāpēc arī biju atkal gatavs mesties iekšā nezināmajā.

– Esat nostrādājis jaunajā darbā tieši mēnesi. Kādus secinājumus jau esat paguvis izdarīt? Kas, jūsuprāt, skolā jādara savādāk? Kas ir darīts pareizi, kas ne tik?

– Ir jādara daudz kas. Šobrīd aktuālākie ir saimnieciskie jautājumi. No 1. janvāra sporta skolai klāt nākuši jauni pienākumi. Tagad paši pildām apsaimniekošanas funkcijas. Esam atbildīgi par šo ēku – Lauktehnikas sporta kompleksu, par stadionu un arī mākslīgo futbola laukumu Pauzera pļavās. Pienākumi nākuši klāt, bet darbinieki palicis tik pat, cik bija iepriekš…

Tālāk lasiet laikraksta otrdienas, 3. februāra, numurā ŠEIT!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.