FOTO: Foto: fiaworldrallycross.com

Rallijkrosa pilots Baumanis maina komandu

Latvijas rallijkrosa pilots Jānis Baumanis arī šajā sezonā startēs pasaules čempionātā prestižākajā «SuperCar» klasē, pārstāvot «KYB Team JC» komandu, informē meistarsacīkšu rīkotāji.

Baumanis čempionātā piedalīsies ar jaunākās specifikācijas «Audi S1» spēkratu, un viņa komandas biedrs būs zviedrs Robins Larsons, kurš ir pērnā gada Eiropas čempions «SuperCar» klasē. Sākotnēji pilotu sastāvs 2020. gada sezonai jau bija nokomplektēts, bet «KYB Team JC» atļauju startēt čempionātā saņēma pēc pārējo komandu un Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) piekrišanas. Iepriekšējā sezonā Baumanis posmos Norvēģijā un Kanādā ieņēma vietas pirmajā trijniekā, bet kopvērtējumā viņš bija sestais. Latvietis piecos etapos bija starp sešiem finālistiem. Iepriekšējās trīs sezonas Baumanis pārstāvēja «STARD» vienību, bet pirms tam vienu gadu brauca «Austria» komandā. J. Baumanis ir 2015. gada Eiropas čempions un 2014. gada bronzas medaļas laureāts «Super 1600» klasē. 2016. gadā viņš aizvadīja pirmo pilno sezonu planētas meistarsacīkstēs «SuperCar» ieskaitē.

Jau ziņots, ka koronavīrusa dēļ uz nenoteiktu laiku pārcelti rallijkrosa čempionāta sezonas pirmie divi posmi. Pirmajām sacensībām bija jānotiek 18. un 19. aprīlī Katalonijā, bet otrais etaps bija iecerēts 2. un 3. maijā Portugālē.

Kā informē ziņu aģentūra «Leta», pasaules čempionātā šajā sezonā iecerēti desmit posmi, no kuriem pirmais tagad paredzēts maija vidū Beļģijā. Astotais etaps notiks septembrī Latvijā.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.