Agris Jansons

Rallijā “Latvija” triumfē tukumnieki

Par Latvijas autorallija čempionāta pēdējā, septītā, posma – rallija “Latvija” – uzvarētājiem svētdien kļuva tukumnieks Jānis Feldmanis ar stūrmani Anriju Jessi.

Feldmanis/Jesse, kuri bija labākie arī R4 klasē, absolūtajā vērtējumā par 49,56 sekundēm apsteidza otrās vietas ieguvēju igauni Kasparu Koitlu, kurš bija ātrākais N4 klasē.

Pēc tam, kad svētdien tehnisku iemeslu dēļ no sacensībām izstājās Latvijas sportists Jānis Vorobjovs ar stūrmani Guntaru Zicānu, tieši Koitla kļuva par šīs sezonas Latvijas čempionu N4 klasē.

Tikmēr trešo vietu absolūtajā vērtējumā izcīnīja vēl viens tukumnieks – Aivis Egle ar stūrmani Andi Daugu, kuri no uzvarētājiem atpalika par minūti un 40,18 sekundēm. N4 klasē Egle/Dauga ieņēma otro vietu, bet trešais šajā klasē palika Rolands Mēnesis.