Ragaciemā norisinājies sporta festivāls bērniem un čempionāts spiešanā guļus

18. augustā Ragaciema pludmalē norisinājās bērnu un ģimenes sporta festivāla «Gald Barbell» superfināls. Bērni tika sadalīti divās vecuma grupās – līdz 10 gadiem un līdz 14 gadiem.

18. augustā Ragaciema pludmalē norisinājās bērnu un ģimenes sporta festivāla «Gald Barbell» superfināls. Bērni tika sadalīti divās vecuma grupās – līdz 10 gadiem un līdz 14 gadiem. Superfinālā satikās 10 labākie katrā vecuma grupā. Iepriekšējie posmi norisinājās Tukumā, Dobelē, Rīgā, Aucē, bet noslēdzošais posms – Ragaciemā. Superfinālā bērniem bija uzdevumi, kuru laikā tika pārbaudīts gan viņu spēks, veiklība, gan ātrums un precizitāte. Noslēdzošajās sacensībās, kas noteica fināla uzvarētāju, bija uzdevums, kura laikā no jūras bija jāiznes maisi.

Paralēli bērnu un ģimenes sporta festivālam norisinājās Baltijas Jūras atklātais čempionāts spiešanā guļus un Push & Pull, kā arī Atklātais Eiropas čempionāts trap bar vilkmē. Sportisti startēja dažādās svara kategorijās gan vīriešu, gan sieviešu grupā un pasākuma varēja piedalīties gan amatieri, gan arī rūdīti sportisti.

 

 

Vairāk foto no pasākuma aplūkot ŠEIT

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.