Pludmales volejbolisti noslēguši sezonu Irlavā /FOTO/

Ar 7. kārtas sacensībām pludmales volejbolā svētdien, 6. augustā, noslēdzās Irlavas atklātais čempionāts. Pēdējā posmā piedalījās 11 vīriešu un 6 sieviešu komandas.

Ar 7. kārtas sacensībām pludmales volejbolā svētdien, 6. augustā, noslēdzās Irlavas atklātais čempionāts. Pēdējā posmā piedalījās 11 vīriešu un 6 sieviešu komandas. Ja vīriešu konkurencē 1. vietu jau iepriekš bija sev nodrošinājusi komanda «VK Paplakas gaļsaimnieks», tad pirms pēdējā posma trīs sieviešu komandām bija vienāds punktu skaits. Tas vien jau garantēja sacensību spraigumu līdz pēdējai tiesnešu svilpei.

Par sacensību 7. posma uzvarētājiem vīriešu sacensībās kļuva komanda «Paula», finālspēlē ar 21:11 apspēlējot 2. vietas ieguvējus, komandu «Lai ir». Savukārt spēlē par 3. vietu «Brāļi» no Saldus ļoti spraigā cīņā ar 21:18 pārspēja komandu «S4W’», kuriem šoreiz 4. vieta.

Kopvērtējumā apkopojot visu kārtu rezultātus un atmetot divus sliktākos, par Irlavas atklātā čempionāta uzvarētājiem kļuva «VK Paplakas gaļsaimnieks», 2. vietu ieguva «Paula», bet 3. – «Brāļi». Vēl olimpiskajā sešniekā iekļuva 4. vietā – «S4W’», 5. – «Desu ciems», 6. – «Zāģītis». Kopumā šosezon piedalījušās 26 vīriešu komandas.

Sieviešu sacensībās 7. kārtas fināls izvērtās arī par visas sezonas finālu. «Liene & Hevena» izšķirošajā spēlē ar 21:13 bija pārākas par «Karamelēm», kurām 2. vieta gan posmā, gan kopvērtējumā. 3. vietu šajā sacensību kārtā izcīnīja «Petūnijas», bet par kopvērtējuma 3. vietas ieguvējām kļuva komanda «Uzcel man». Šajā sezonā sieviešu turnīrā piedalījās 9 komandas.

Tradicionāli pēdējā posma sacensības Irlavā visiem dalībniekiem noslēdzās ar siltu zupu no lielā katla un domu apmaiņu par aizvadītajām sacensībām.

Paldies visiem par dalību sacensībās un veiksmi citos turnīros! Vēl jau vasara nav galā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.