dav

Novusa starpnovadu kausa izcīņa Irlavā

25. novembrī Irlavas sporta nams uzņēma 12 Jaunpils novusistus starpnovadu ceļojošā kausa komandu izcīņai (12 pret 12) Jaunpils – Tukums. Atklājot sacensības, Tukuma novada komandas kapteinis Dainis Ozols atzīmēja, ka šī ir nu jau otrā komandu tikšanās.

25. novembrī Irlavas sporta nams uzņēma 12 Jaunpils novusistus starpnovadu ceļojošā kausa komandu izcīņai (12 pret 12) Jaunpils – Tukums. Atklājot sacensības, Tukuma novada komandas kapteinis Dainis Ozols atzīmēja, ka šī ir nu jau otrā komandu tikšanās. Pirmā notika pagājuša gada 19. novembrī, kurā ar rezultātu 162 pret 126 punktiem (+36 punktiem) uzvaru un ceļojošo kausu izcīnīja Tukuma novada komanda. Iecerēts, ka turpmāk abas komandas sadraudzības ceļojošo kausu izcīnīs divas reizes gadā. Pavasarī līdz Jāņiem un rudenī – līdz Ziemassvētkiem, pārmaiņus izbraucot pie vienas un otras komandas. Savukārt pretvizītes uzrunā Jaunpils novada novusa kluba prezidents Ēriks Strautiņš uzsvēra, ka komandas cīņas gars ir papildināts ar jauniem dalībniekiem, un novēlēja, lai gan pašiem, gan mājiniekiem pietiktu spēka šīs dienas nopietnajām cīņām visas dienas garumā. Tāpat viesi dāvāja irlavniekiem Jaunpils pienotavas gardumus.

Komandas izspēlēja sešu setu partijas 12 kārtās pēc riņķa sistēmas ar iespēju ikvienam dalībniekam savai komandai un sev individuāli iegūt 24 punktus. (Tātad komandas maksimāli varēja iegūt 288 punktus.) Jāpiebilst, ka arī šīs – starpnovadu – sacensības tiesāja valsts pieredzējušais tiesnesis novusā Gunārs Vēveris.

Pēc astoņu stundu ilgām cīņām noskaidrojās, ka tukumnieku vidū 1. – Voldemārs Viņiarskis ar 23 punktiem; 2. – Andrejs Grants ar 13 punktiem; 3. – Dainis Ozols ar 12 punktiem; 4. – Laura Baumane ar 12 punktiem; 5. – Ādolfs Kronbergs ar 12 punktiem; 6. – Ingrīda Upeniece ar 11 punktiem; 7. – Gunārs Vēveris ar 11 punktiem; 8. – Jānis Loķis ar 10 punktiem; 9. – Ainārs Gilberts ar 10 punktiem; 10. – Osvalds Emburs ar 9 punktiem; 11. – Nauris Kronbergs ar 7 punktiem; 12. – Aigars Baumanis ar 7 punktiem, kopā savācot 137 punktus. Savukārt jaunpilniekiem 1. – Igors Stabulnieks ar 21 punktu; 2. – Ēriks Strautiņš ar 18 punktiem; 3. – Artūrs Zambergs ar 18 punktiem; 4. – Edgars Budkevičs ar 16 punktiem; 5. – Aleksandrs Sjomkāns ar 14 punktiem; 6. – Oskars Kreicbergs ar 13 punktiem; 7. – Andris Bremanis ar 12 punktiem; 8. – Uldis Doroškēvics ar 12 punktiem; 9. – Gundars Gulbis ar 12 punktiem; 10. – Anatolijs Borisēvičs? ar 9 punktiem; 11. – Estere Kreicberga ar 5 punktiem; 12. – Sarmīte Romanova ar 1 vienu punktu, kopā iegūstot 151 punktu un uzvaru ar + 14 punktiem. Sieviešu konkurencē individuālajā vērtējumā kausus un diplomus saņēma 1. – Laura Baumane no Tukuma; 2. – Ingrīda Upeniece no Tukuma; 3. – jaunpilnieces Estere Kreicberga un Sarmīte Romanova. Nominācijā «Labākais sausos spēļu meistars» speciālbalvas un diplomus saņēma 1. – Voldemārs Viņiarskis ar trīs sausām spēlēm; 2. – Dainis Ozols ar divām; 3. – Edgars Butkevičs ar divām. Vīriešu konkurencē pārliecinoši labāko sniegumu uzrādīja Voldemārs Viņiarskis ar 96% rezultativitāti pēc viena neizšķirta; 2. – Igors Stabulnieks ar 88%; 3. – Ēriks Strautiņš ar 75%. Noslēgumā visi laureāti tika apbalvoti ar kausiem, diplomiem un nominācijas speciālbalvām, bet ceļojošo starpnovadu kausu šoreiz Tukuma novada komandas kapteinis Dainis Ozols nodeva Jaunpils novada kapteinim Ērikam Strautiņam glabāšanai līdz nākamā gada pavasarim, kad tikšanās notiks Jaunpilī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.