AVOTS: bobslejs.lv

Novadnieki uzsāk sezonu bobslejā

Ar pirmajiem posmiem Norvēģijas pilsētā Lillehamerē sākusies Latvijas bobsleja izlases sezona. Arī šajā sezonā bobsleja izlasē startē divi mūsu novada sportisti – Dāvis Spriņģis un Ivo Dans Kleinbergs, bet treneru korpusā darbojas Jānis Ozols.

16. un 17. novembrī Lillehammeres trasē Norvēģijā risinājās Eiropas kausa izcīņas sacensības bobslejā divnieku ekipāžām. Latviju tajās pārstāvēja divas komandas – Emīls Cipulis, kurš otrajā dienā startēja kopā ar Dāvi Spriņģi, uzrādīja astoto rezultātu, bet Jēkabs Kalenda, startējot ar Ivo Danu Kleinbergu, ieņēma 14. vietu. Savukārt, 19. novembrī, aizvadīts pirmais Eiropas kausu izcīņas sezonas posms četrinieku ekipāžām bobslejā. Dalībnieku vidū arī Emīla Cipuļa pilotētais kvartets. Cipulim kopā ar Dāvi Spriņģi, Lauri Kaufmani un Edgaru Nemmi – otrā vieta. Arī otrajās, 20. novembra, sacensībās četrinieku konkurencē Emīls Cipulis savu kvartetu aizveda līdz otrajai vietai.

Tālāk Latvijas komanda jau dosies uz Vāciju, kur trešdien sāksies maksas treniņi Altenbergas trasē. 28. un 29. novembrī notiks divnieku sacensības, bet 2. un 3. decembrī – četrinieku sacensības.

 

Komentāri

  1. Žēl,ka LTV vairs nerāda bobsleju!Bija interesanti brīvdienu rīti!Un komentētāji forši un zinoši.

  2. Hi! I just wanted to ask if you ever have any trouble with hackers? My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing several weeks of hard work due to no backup. Do you have any methods to prevent hackers?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *