Dainis Ozols

Lutera kausu novusā izcīna Andrejs Grants

Svētdien, 28. decembrī, Irlavas sporta namā notika 3. Jāņa Lutera kausa izcīņa novusā. Šī kausa dibinātājs ir tukumnieks Dainis Ozols, kurš speciāli šim pasākumam bija sarūpējis balvas, diplomus un kausus.

Svētdien, 28. decembrī, Irlavas sporta namā notika 3. Jāņa Lutera kausa izcīņa novusā. Šī kausa dibinātājs ir tukumnieks Dainis Ozols, kurš speciāli šim pasākumam bija sarūpējis balvas, diplomus un kausus. Lutera kauss tiek izcīnīts divreiz gadā – ap Jāņiem un ap Jauno gadu. Tātad varam sacīt, ka kauss nosvinējis savu pirmo gada jubileju.

Kā mūs informēja galvenais sacensību tiesnesis Ādolfs Kronbergs, pims sacensību sākuma tradicionāli tika sveikti dalībnieki-jubilāri. Šoreiz tas bija 1. janvārī dzimušais Ainars Gilberts no Tukuma, kurš savu 48. dzimšanas dienu vēl tikai svinēs, bet 8. janvārī 43. gadskārtu sagaidīs Ivars Štāls no Engures.

Pēc jubilāru sveikšanas tika apbalvoti labākie novusisti visā 2014. gadā, ņemot vērā viņu sniegumu visa gada garumā sacensībās Irlavā. Un tā specbalvu «Zelta kija» saņēma tukumnieks Andrejs Grants, ar «Sudraba kiju» apbalvots irlavnieks Nauris Kronbergs, bet pie «Bronzas kijas» un diploma tika vecmeistars Raimonds Ratnieks no Tukuma.

Tālāk sekoja paša Lutera kausa izcīņas sacensības, kurās startēja 19 dalībnieki no Kandavas, Jelgavas, Irlavas, Tukuma, Cēres, Jaunpils un Engures. No maksimāli iespējamiem 58 punktiem izcīnot 44, Lutera kausu izcīnīja 2014. gada Tukuma novada čempions, divkārtējais Eiropas kausa izcīņas posmu laureāts, divkārtējs Lutera kausa posmu uzvarētājs tukumnieks Andrejs Grants, 2. vietā ar 40 punktiem Eiropas 2014. gada jaunatnes čempionāta Igaunijas posma uzvarētājs Matīss Gricmanis no Kandavas, 3. – tukumnieks, vecmeistars Raimonds Ratnieks (39 punkti), 27 punkti un 4. vieta M. Gricmaņa trenerim Imantam Gricmanim no Kandavas, 5. vietā ar 34 punktiem jelgavnieks Jānis Pērkons, 6. vieta un 31 punkts kandavniekam Ivaram Lasim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.