Lielais novuss Jaunpilī

Novusa kluba «Jaunpils» novusisti pēc sekmīgi aizvadītās 3. līgas Latvijas meistarsacīkstēs ieguvuši tiesības startēt Latvijas meistarsacīkšu 2. līgā, kurā piedalās 16 komandas.

Novusa kluba «Jaunpils» novusisti pēc sekmīgi aizvadītās 3. līgas Latvijas meistarsacīkstēs ieguvuši tiesības startēt Latvijas meistarsacīkšu 2. līgā, kurā piedalās 16 komandas.

Necerēti sekmīgi uzsāktas arī cīņas 2. līgā, kurā NK «Jaunpils» novusisti Ēriks Strautiņš, Edgars un Ivars Butkeviči, Ivars Pakalniņš, Andris Bremanis, Arturs Zambergs, Imands Gricmanis un Andris Leļevs pēc sešām aizvadītām cīņām atrodas 4. vietā. No 3. vietas, kas noslēgumā ļautu pakāpties uz 1. līgu, ir tikai viens punkts. Kā debitantiem jau pirmajā sacensību gadā iekļūt 1. līgā komandai netika izvirzīts, bet redzot spēlētāju pašreizējo sagatavotību, it īpaši izceļot E. Butkeviču un I. Pakalnīti, jau dziļi sirdī rodas plāni un uzstādījumi!

Jāatzīst, ka spēles meistarība, kas ir acīm redzami augusi pēdējos gados, nav nākusi viegli, bet gan pedantiskā attieksmē pret treniņiem, gan piedaloties, sistemātiski dažādās sacensībās. Gribu izteikt arī lielu pateicību šo novusistu ģimenēm par atbalstu un sapratni, jo praktiski sezonas laikā šie spēlētāji visas nedēļas nogales ir prom no mājām.

Vēlos atzīmēt dažus nozīmīgākos turnīrus, kuros NK «Jaunpils» novusisti piedalījušies. Auces novada atklātajā čempionātā 1. vietu izcīnīja Ē. Strautiņš, 5. – E. Butkevičs, 8. – A. Zambergs, 9. – I. Butkevičs. Saldus novada atklātajā čempionātā 2. vietā Ē. Strautiņš, 6. – E. Butkevičs; Jaunpils novada atklātajā če,pionātā, kas notika piecos posmos un kurā līdz pat pēdējam spēles setam izšķīrās vietu sadalījums par uzvarētāju kļuva Ē. Strautiņš, 2. – Edgars Makejevs (Saldus), 3. – E. Butkevičs, 4. – Ojārs Markēvics (Saldus), 5. – Aivars Štamers (Auce), 6. – Leopolds Kārkliņš (Auce).

Gribu arī piemēt izveidojušās saiknes ar biedrību «7 balles» un izteikt pateicību par gaumīgajiem un neordināri izgatavotiem kausiem, kas tika pasniegti sacensību uzvarētājiem. Noslēgumā tika sists saujā un nolemts arī turpmāk sadarboties. Arī sacensību dalībnieki bija vienisprātis, ka nestandarta kausi, kas nav nopērkami vairumtirdzniecībā, ir daudz, daudz foršāki.

Komentāri

  1. Nekorekti un melīgi uzrakstīts.
    Labojumi. LR čempionātā novusā ir 3 līgas: virslīga, 1.līga un 2.līga.
    NK Jaunpils 2.līgā cīnījās pērn, spēlēja par vietas saglabāšanu, un tagad atkal spēlē 2.līgā. Slavēt pašam sevi par ir nožēlojami!!!
    Salīdzinājumam: NK Tukums ar panākumiem startē Virslīgā, bet NK Kandava – 1.līgā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.