Jānis Vītols

Ledus hallē Ziemassvētkus nosvinējis hokeja klubs «Tukums» /FOTO/

Svētdiena, 21. decembris, hokeja klubā «Tukums» tika aizvadīts Ziemassvētku un, protams, arī sportiskā gaisotnē. Jo cita starpā notika nu jau par tradīciju kļuvušais ”turnīrs” – «Tēvi pret dēliem».

Svētdiena, 21. decembris, hokeja klubā «Tukums» tika aizvadīts Ziemassvētku un, protams, arī sportiskā gaisotnē. Jo cita starpā notika nu jau par tradīciju kļuvušais ”turnīrs” – «Tēvi pret dēliem».

Diena sākās ar spēli, kurā ar saviem tēviem sacentās bērni vecumā līdz 10 gadiem. Lai arī puikas vēl mazi, sportiskā azarta viņiem netrūka, līdzīgi kā nākošajā spēlē, kurā ar tēviem sacentās pusaudži – 12 līdz 14 gadīgie sportisti. Pirms tam kluba iesācēji jeb sagatavošanas grupa un visu halles darbinieku bērni ar vecākiem kārtīgi izslidojās, kā saka, iemēģināja ledu, pirms cīņā devās viņu jau pieredzējušākie kolēģi. Svētku diena visiem noslēdzās ar svarīga mača skatīšanos – hallē Latvijas čempionāta 1. līgas spēli aizvadīja komanda «Tukums/Stiga RM» ar «Daugavpils/LDz Cargo», kurā sīvā cīņā ar 2:1 uzvarēja mājinieki. Vārtus spēlē guva Augusts Valdis Vasiļonoks un Kristaps Jākobsons.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.