Attēlam ir ilustratīva nozīme

Latvijas jaunatnes un bērnu čempionāts hokejā

Sestdien, 4. decembrī, Tukuma ledus hallē HK «Tukuma» U-17 komanda aizvadīja savu kārtējo spēli Latvijas bērnu un jaunatnes čempionātā. Šoreiz komanda mājas laukumā uzņēma kolēģus no Jelgavas – komandu «Jelgava LSS».

Tukuma komandas vārtos stājās Markuss Daniels Druks, bet viesu – Oto Dimants. Spēles sestajā minūtē vārtus atklāja Tukuma hokeja komandas spēlētājs Kristers Kalējs, un pēc tam sekoja tukumnieku realizēts vārtu birums, tos guva: Mārtiņš Antons, Kristers Bukšs, K. Kalējs un atkal K. Bukšs. Šim vārtu guvumam viesi spēja pirmajā periodā likt pretī tikai vienu vārtu guvumu, tādējādi noslēdzot to ar rezultātu 5:1. Otrais periods kļuva nedaudz agresīvāks. Tā pēc kārtējā K. Bukša jeb HK «Tukums» sestā vārtu guvuma otrā perioda sākumā par klupināšanu uz rezervistu soliņa uz divām minūtēm tika nosēdināts tukumnieks Roberts Raudziņš. Viesi vairākumu izmantoja un guva vārtus. Tie arī viesiem bija vienīgie šajā periodā, neskatoties uz to, ka perioda beigās vēl divi Tukuma komandas spēlētāji saņēma noraidījumu. Savukārt Tukuma komandai vēl izdevās gūt trīs vārtus, kurus guva – Norberts Pauls Krūklis, Mārtiņš Antons un atkal K. Bukšs. Periods noslēdzās ar rezultātu 9:2. Trešais periods pārsteigumu nesagādāja – lai arī jelgavniekiem vēl izdevās gūt divus vārtus, ar to bija par maz (turklāt «Tukums» guva vēl vienus vārtus Mārtiņa Antona izpildījumā), un spēle noslēdzās ar HK «Tukums» uzvaru, – 10:4. Pašreiz tukumnieki U-17 vecuma grupā 13 komandu vidū ieņem 2. vietu ar 15 punktiem pēc piecām aizvadītām spēlēm.