Latvijas Basketbola savienībā pārmaiņas

Piektdien, 12. jūnijā, preses konferencē «Elektrum» Olimpiskajā centrā ar saviem tuvākajiem darba plāniem iepazīstināja Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis,  jaunais ģenerālsekretārs Kaspars Cipruss un jaunais Latvijas līgu direktors Kristaps Janičenoks.

Vakar Latvijas Basketbola savienības (LBS) valdes sēdē par jauno savienības ģenerālsekretāru tika izvēlēts bijušais valstvienības spēlētājs Kaspars Cipruss. Šajā amatā K. Cipruss nomainīs Edgaru Šnepu, kurš amatā bijis iepriekšējos 11 gadus.
Vēl janvārī Kaspars Cipruss piedalījās vēlēšanās uz LBS prezidenta amatu, bet atsauca savu kanditatūru, un ar lielāku balsu pārsvaru Raimonds Vējonis pārspēja bijušo Latvijas sieviešu izlases basketbolisti Aneti Jēkabsoni – Žogotu.

Tāpat LBS sēdē tika apstiprināts jaunais Latvijas līgas direktors – Kristaps Janičenoks. Ilgadējā valstvienības pārstāvja pienākumos būs vietējo čempionātu rīkošana un to uzraudzība.

Preses konferencē arī uzzinājām, ka 30. jūnijā plānota basketbolu skolu vadītāju un treneru sanāksme, kurā iepazīstinās ar Latvijas Jaunatnes basketbola līgas izspēļu kārtību un pārrunās citus jautājumus.

Kaspars Janičenoks savos izteikumos bija īss un kodolīgs. Jaunais līgas direktors uzsvēra, ka Latvijas basketbola līgu (LBS) vēlas prezentēt plašākai publikai. “Skatītāju klātbūtne Latvijas līgā šobrīd ir problēma – ne visur, bet tāda ir.” K. Janičenoks arī minēja, ka vēlas izveidot veiksmīgu  Latvijas kausu izspēles kārtību, kur plānā ir iesaistīt arī LBL2 un LBL3 līgu komandas.
Latvijas Basketbola savienības nākamā valdes sēdē tiek plānota 2. jūlijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.