Attēlam ir ilustratīva nozīme

Konkurss par Olimpiādes rīkošanu noslēdzies bez rezultātiem

Jau vēstīts, ka nākamā gada jūlijā bija plānota Latvijas V Olimpiāde un konkursā par tās organizēšanu bija pieteicies arī Kandavas novads. Konkursa pieteikumu izvērtēšana norisinājās 10. decembrī un, kā informē Latvijas Olimpiskā komiteja, tā noslēgusies bez rezultātiem.

“LOK Izpildkomiteja lēma, ka konkurss «Par tiesībām rīkot Latvijas V Olimpiādi 2020.gada 3.-5.jūlijā» ir noslēdzies bez rezultāta, tiesības rīkot Latvijas V Olimpiādi netiek piešķirtas, iepriekš paredzētās kompleksās sacensības 2020. gadā nenotiks un tiek pārceltas uz 2022. gadu. Konkurss pašvaldībām par tiesībām rīkot Latvijas V Olimpiādi 2022. gadā tiks rīkots 2021.gadā pēc administratīvās teritoriālās reformas īstenošanas,” teikt LOK paziņojumā.

Vienlaikus LOK Izpildkomiteja rosina 2020. gadā Latvijas Nacionālajā sporta padomē izskatīt jautājumu par komplekso sporta pasākumu rīkošanas koncepciju Latvijā jauniešiem un pieaugušajiem.

Jāatgādina, ka jau 2004. gadā Latvijā notika I Olimpiāde vasaras Olimpiskajos sporta veidos, bet pēc diviem gadiem 2005./2006.gada sezonā, arī ziemas Olimpiskajos sporta veidos. Tās notika balstoties uz Olimpisko spēļu tradīcijām. Latvijas Olimpiāde tiek rīkota reizi četros gados, kur sportisti sacenšas pašvaldību komandu sastāvos.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.