Egita Grundmane

Kandavnieku panākumi starptautiskajā basketbola turnīrā

Kā katru gadu, laikā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu Kandavā tiek aizvadīts starptautisks basketbola turnīrs kur piedalās komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Maskava, Santpēterburgas, Baltkrievijas, Ukrainas. Šogad turnīrs norisinājās no 27. līdz 29. decembrim.

Kā katru gadu, laikā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu Kandavā tiek aizvadīts starptautisks basketbola turnīrs kur piedalās komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Maskava, Santpēterburgas, Baltkrievijas, Ukrainas. Šogad turnīrs norisinājās no 27. līdz 29. decembrim un tajā pavisam dalību ņēma  40 komandas, tostarp 13 no Latvijas. Turnīrā visās četrās vecuma grupās startēja arī komandas no Kandavas, gūstot gan savām sportistu gaitām noderīgu pieredzi, gan atzīstamus rezultātus. Turnīra jaunākie spēlētāji, 2002. dzimušie zēni ierindojās 3. vietā, bet 2000. gadā dzimušie  zēni -– 6. vietā (abas komandas trenē treneris Ivars Bambis) Savukārt 1999. gadā dzimušie zēni kopvērtējumā ierindojās 4. vietā, bet 1997. gadā dzimušie – 3. vietā (abu komandu treneris Jānis Bambis).

Komentāri

  1. kā tad ar pārējo vietu ieguvējiem? interesē taču,kas triumfēja šajā turnīrā……

  2. Raksta autorei – Maskavu un Sanktpēterburgu varēja salikt iekavās, pie Krievijas. Un turnīrā nebija tikai 4 vecuma grupas!
    interesentam – kam tev tas vajadzīgs? Lai gan daudz uzvaru guva leiši, to netrūka arī komandām no Krievijas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *