FOTO: komandas sociālo tīklu konts

Kandavas komanda izaicina!

No 1. un līdz pat 31. maijam Kandavas basketbola komanda «Anzāģe/Kandava», kura «Covid-19» dēļ, arī bija spiesta priekšlaikus pārtraukt sezonu, aplikācijā «Edmondo« ir izveidojusi iespēju komandai, kā arī līdzjutējiem vai vienkārši interesentiem piedalīties divos izaicinājumos.

Ikvienam, kam ir viedtālrunis, ir iespēja tajā lejupielādēt aplikāciju, kurā ir iespēja piefiksēt savas sportiskās aktivitātes, kā arī ir iespēja piedalīties dažādos izaicinājumos. Viens no tiem ir šis, kura linku varat meklēt Kandavas basketbola komanda sociālajos tīklos; atrodot varat pievienots pats, kā arī aicināt draugus, kuriem arī ir šāda iespēja. Ir divi piedāvājumi: viens no tiem – vairāk nobrauktie km ar riteni, bet otrs – vairāk noietie/noskrietie km. Organizatori aicina: “Lielisks iemesls fiziski izkustēties, reizē pievienojot sacensību garu, – motivācijai. Ideja, ka spēlētāji var uzturēt sevi fiziskā formā, bet līdzjutēji mēģināt pārspēt viņus. Prieks skatīties, ka atsaucība ir gana liela, bet vienmēr var būt lielāka! Noslēgumā ir paredzētas arī balvas, taču neatklāsim vēl, kādas. Iespējamas arī pārsteiguma balvas, lai jauniesācēji nenobītos no zaudētā handikapa un kādam nenolaistos rokas vai šajā gadījumā – kājas.”

Šobrīd skriešanas/soļošanas līderos ir Laura Frīdenberga ar 49,2 km; 2. vietā Edijs Veinbergs ar 44 km, bet 3. – Eva Peremeža ar 39,2 km. Kopā šajā izaicinājumā startē 48 dalībnieki, kuri nogājuši 810 km. Riteņbraukšanas izaicinājumā 1. vietu ieņem Rolands Vilkaušs ar 90,4 km; 2. – Zane Erta 69,3 km; 3. – Lauma Poda 61,3 km. Kopā šeit startē 28 dalībnieki, kas nobraukuši 618 km.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.