Kandavas jaunie vieglatlēti sacensībās Brno

Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas septiņas vieglatlētes piedalījušās starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās – forumā Čehijas pilsētā Brno. Jāpiebilst, ka šī bija jau ceturtā reize, kad kandavnieki devās uz Brno.

Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas septiņas vieglatlētes piedalījušās starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās – forumā Čehijas pilsētā Brno. Jāpiebilst, ka šī bija jau ceturtā reize, kad kandavnieki devās uz Brno. Kopumā bija pārstāvētas 13 Eiropas valstis ar vairāk nekā 3000 sportistiem četrās vecuma grupās.

Šogad medaļas izcīnīt kandavniekiem neizdevās, bet dažām meitenēm starts izdevās pat ļoti veiksmīgs. Visaugstāko – 5. – vietu tāllēkšanā 2002. gadā dzimušo meiteņu grupā izcīnīja Agnese Besikirska ar personisko rekordu 4,65 m. Arī 60 m skriešanā A. Besikirska uzrādīja jaunu personisko rekordu –8,53 sekundes, izcīnot 9. vietu (uzvara «B» finālā). Jāpiebilst, ka gan tāllēkšanā, gan sprintā šajā vecuma grupā piedalījās vairāk nekā 100 dalībnieces! Salīdzinājumam – uzvarētājas rezultāts tāllēkšanā bija 4,80 m, bet sprintā – 8,06 sek.

Labi startēja arī Ieva Annija Stepiņa (viņa pirms diviem gadiem ieguva bronzas medaļu bumbiņas mešanā), izcīnīdama 9. vietu bumbiņas mešanā ar jaunu personisko rekordu – 46,14 m. Ievai līdz fināla astotniekam pietrūka tikai 10 cm. Salīdzinājumam – uzvarētājas rezultāts 59,74 m. Šajā disciplīnā startēja vairāk nekā 50 dalībnieces.

Jaunus personiskos rekordus sasniedza arī Loreta Štoferte 60 m sprintā ar rezultātu 8,99 sekundes un Krista Dankere 2001. gadā dzimušo meiteņu grupā tāllēkšanā ar rezultātu 4,6 m. Arī pārējās komandas dalībnieces – Liene Nagle, Valērija Kuzmicka un Elīza Fārenhorste – startēja savu spēju robežās.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.