«Kandava/Anzāģe» sagādā negaidītu zaudējumu Saldus komandai

«Ramirent» Latvijas Basketbola līgas (LBL) otrās divīzijas spēlē ceturtdien, 6. februārī, Kandavas sporta hallē «Kandava/Anzāģe» ar rezultātu 84:70 (19:26, 25:12, 26:13, 14:19) pieveica vienu no Rietumu konferences līderēm «Saldus/Sporta skola».

Spēles 13. minūtē Saldus basketbolisti izvirzījās vadībā ar 34:23, tomēr turpinājumā kandavnieki veica lielu izrāvienu un pēc puslaika favorīti jau bija iedzinējos ar 38:44. Pirms pēdējām desmit minūtēm kandavnieku pārsvars bija jau 19 punkti un turpinājumā gandrīz 200 skatītāju priekšā tika izcīnīta droša uzvara. Edgara Priedes trenētajā Kandavas komandā lielisku sniegumu šajā spēlē demonstrēja 34 punktus iemetušais Guntars Strāķis, kamēr Kristapam Gotfrīdam bija 17 punkti.

Pēc turnīra tabulas un aizvadītām 15 spēlēm Kandavas komanda Rietumu konkurencē ieņem 6. vietu.