Agita Puķīte

Jaunsātos svētki – sportiskā garā /FOTO/

Jūlija pēdējās nedēļas nogalē jaunsātnieki svinēja pagasta svētkus. 30. jūlija rīts visagrākais bija makšķerniekiem, kam līdz ar saules lēktu vajadzēja būt pie Kukšu dzirnavezera.

Jūlija pēdējās nedēļas nogalē jaunsātnieki svinēja pagasta svētkus. 30. jūlija rīts visagrākais bija makšķerniekiem, kam līdz ar saules lēktu vajadzēja būt pie Kukšu dzirnavezera. Tik izturīgi bija tikai trīs: 1. vietā Kaspars Stiurenieks, 2. – Roberts Amoliņš, 3. – Ainārs Stiurenieks. Dažas stundas vēlāk Abavnieku parkā un sporta laukumā sākās komandu sacensības, kurās iesaistījās piecas komandas: «Jaunsāti», «Pūre», «Mišķaks», «Imigranti» un «Zirgs & Co».

Svētdienā uz tautas namu kopā ar vecākiem tika aicināti vismazākie jaunsātnieki – trīspadsmit 2015. un 2016. gadā dzimušie mazuļi, lai pirmoreiz šādā sarīkojumā tiktu uzņemti pagasta iedzīvotāju saimē.

Pēc apsveikumiem, Agnijas Kairišas uzstāšanās un kliņģera visi tika aicināti uz svētku koncertu parka estrādē, kur visskaistākās latviešu dziesmas dziedāja Andris Daņiļenko kopā ar Valdi Zilveri, Juri Rozenbergu un Rinaldu Juknu.

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 2. augusta, numurā ŠEIT!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.