Baiba Reinsone

Jaunpils sporta namā – jauna basketbola grozu piekares sistēma

Jaunpils sporta halle var lepoties ar jaunām basketbola groza konstrukcijām, kuras var izmantot gan bērnu spēlēm, lai varētu grozus nolaist zemāk, un pieaugušo spēlēm. Kā arī tagad ir iespēja konstrukciju pacelt uz augšu, lai zālē būtu vairāk vietas citu sporta spēļu spēlēšanai (futbolam, volejbolam).

Jaunpils sporta halle var lepoties ar jaunām basketbola groza konstrukcijām, kuras var izmantot gan bērnu spēlēm, lai varētu grozus nolaist zemāk, un pieaugušo spēlēm. Kā arī tagad ir iespēja konstrukciju pacelt uz augšu, lai zālē būtu vairāk vietas citu sporta spēļu spēlēšanai (futbolam, volejbolam). Katru gadu tikšot veikta arī konstrukcijas apkope. Konstrukcijai ir arī papildu drošības sistēma ar 4 trosēm – 2 tur konstrukciju, 1 velk un 1 – tikai drošībai. Lielākajai daļai zāļu, kurām ir šādi paceļamie grozi, tie esot ar roku uzvelkami un nolaižami, bet šeit viss notiekot elektroniski – visu vadot ar pulti. Šai sistēmai ir trīs pozīcijas  – augšējā, vidējā un zemā. Kopējās jauninājuma izmaksas – 9 244 €.

Komentāri

 1. Sporta norises pagastā notiek, pašvaldībai sadarbojoties ar sporta klubu „Jaunpils”. Tātad tas nepieder pašvaldībai. Tikai ēka, tā tas jāsaprot?

 2. Tukuma Sporta skolas nodaļas un treneri:
  Ainārs Plezers – zēnu un meiteņu treneris Jaunpils novadā
  Vai tad Plezers nav Jaunpils sporta kluba direktors? Klubs it kā sadarbojas ar pašvaldību. Ginetere palabos, ja tā nav.

  1. Vajag tikai pasekot līdzi, jo spēles notiek regulāri..gan meitenēm, gan zēniem..spēlē arī LBL3..vajag painteresēties par konkrēto lietu un tikai tad nomelnot!

   1. Ko nozīme ” regulāri”? 2 reizes nedēļa? Tāpēc Jaunpils basketbolisti ir tik augstās vietās čempi, ka nevar grozus ar rokām uzskrūvēt :))))

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.