Attēlam ir ilustratīva nozīme

Irlavas/Tukums Līgatnē piedzīvo pamatīgu sakāvi

Vakar, 5. aprīlī, no divām paredzētajām ELVI florbola līgas spēlēm sievietēm komanda «Līgatne» savā laukumā uzņēma komandu «Irlava/Tukums». Līgatnes sporta namā notikušās spēles rezultātu jau 2. minūtē atklāja mājinieces.

Irlavas dāmām neizdevās atspēlēties, un pēc pirmā perioda mājinieces jau atradās vadībā ar rezultātu 0:3. Otrais spēles periods iesākās ar «Irlava/Tukums» gūtu punktu, kuru gan netīši ieguva mājinieču komanda, ievirzot bumbiņu savos vārtos, bet neilgi pēc tam vārtus realizēja «Irlava/Tukums» komandas spēlētajā Linda Reinholde, kas gan īsti nekādu intrigu par spēles iznākumu neuzjundīja, jo šai pat periodā mājinieces guva vēl trīs vārtus – 2:6, arī trešajā periodā turpinot savu uzvaru gājienu, līdz irlavnieces piekāpās ar rezultātu 2:12. Par šīs spēles labāko spēlētāju no «Irlava/Tukums» komandas atzina pirmo un vienīgo vārtu guvēju Lindu Reinholdi. Pašreiz Irlavas dāmu florbola komanda tabulā ieņem priekšpēdējo septīto vietu ar aizvadītām sešām spēlēm, kur pagaidām nevienā nav gūta uzvara.