HK «Tukums/Stiga RM»

Hokeja komanda «Tukums/Stiga RM» izcīna bronzas medaļas Latvijā

Izšķirošā spēle starp HK «Tukums/Stiga RM» un «Prizma/Pārdaugava» bija 23. aprīlī «Arēnā Rīga», kurā sīvā cīņā uzvaras laurus plūca tukumnieki – ar 3:2 (Elvis Kaimiņš – 2, Mārtiņš Kokins).

Izšķirošā spēle starp HK «Tukums/Stiga RM» un «Prizma/Pārdaugava» bija 23. aprīlī «Arēnā Rīga», kurā sīvā cīņā uzvaras laurus plūca tukumnieki – ar 3:2 (Elvis Kaimiņš – 2, Mārtiņš Kokins). Tukumnieki izcīnījuši bronzas medaļas Latvijas hokeja čempionāta 1. līgā.

3. vietu valstī kaldināja: vārtsargi Klāvs Deimonds Ošiņš un Ričards Putniņš; aizsargi Jevgeņijs Gergerts (Evgenii Gergert), Arvils Bergmanis, Raivo Niks Baltrums, Augusts Valdis Vasiļonoks, Didzis Ruģelis, Ģirts Freimanis, Kristaps Klāvs Veršūns; uzbrucēji Mārtiņš Kokins, Jānis Rutkis, Pāvels Spirins, Rainers Grūbe, Elvis Kaimiņš, Aigars Vilmanis, Elvis Veldze, Toms Laus, Andris Kronbergs un Mārtiņš Rutkis; treneri Jānis Svitiņš un Verners Kaimiņš.

Komentāri

      1. Palika vai nepalika, bet atšķirība ir. nedomāju, ka pērkot sieru,tev būs vienalga- iesaiņots siers vai sieram līdzīgs izstrādājums

    1. Pirmā līga ir tā, kur vēl nemāk atmuguriski slidot? Jebšu tur jau māk? Es te viendien ledushallē skatījos, kā vietējie spēlē-tur puse uz atpakaļu tā pašvaki slido..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.