Edvards Egle – «Supercar» čempions

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 25. septembrī, sporta kompleksā “333” norisinājās Latvijas rallijkrosa sezonas noslēguma sacensības. Cīņās devās 70 sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Dienas noslēgumā tika apbalvoti labākie astoņās ieskaites klasēs, kā arī noskaidroti šī gada čempioni.

“Supercar” klasē posmā uzvaru izcīnīja Ronalds Baldiņš, otrais Mārtiņš Svilis, bet trešais Edvards Egle. Sezonā nepārspēts “Prospeed” komandas braucējs Edvards Egle, kurš otro gadu pēc kārtas ieguvis čempiona titulu, 2020. gadā viņš uzvaru svinēja “Lada RX” kopvērtējumā.

Edvards Egle, “Supercar” čempions: “Ja godīgi, tad trūkst vārdu, pēdējais aplis un metri bija noteicošie, aiz sevis visu laiku redzēju Ediju Ošu, bet bija skaidrs uzdevums, kurš jāpaveic, nebija viegli. Sajūta, ka varētu cīnīties par augstām vietām jau parādījās pirmajā posmā, darījām ko varējām – Jēkabpilī viss izdevās, Bauskā mazliet neveiksmes, bet “333” trasē gājām uz maksimumu. Ja runa ir par “Lada” un “Supercar” atšķirību, tad tas ir ātrums, bet kopumā, kad brauc, starpības nav – abos auto viss kratās, tāpat ir jāstūrē, un viss pārējais. Čempiona tituls “Lada RX” un “Supercar”, par to ko tālāk, nezinu – tad redzēsim.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.