Edgaru Meņģeli sveic Valsts prezidents Vējonis

Aizvadītajā nedēļas nogalē motokompleksā «Zelta zirgs» Ķegumā aizvadīts noslēdzošais Eiropas čempionāta posms kvadricikliem. Posma uzvarētājs un šī gada Eiropas čempions, džūkstenieks Edgars Meņģelis

Aizvadītajā nedēļas nogalē motokompleksā «Zelta zirgs» Ķegumā aizvadīts noslēdzošais Eiropas čempionāta posms kvadricikliem. Posma uzvarētājs un šī gada Eiropas čempions, džūkstenieks Edgars Meņģelis saņēmis apsveikumu arī no Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa.

Eiropas čempiona titulu kvadricikliem priekšlaikus, pēc 5. posma Igaunijā, nodrošināja talantīgais sportists E. Meņģelis no komandas «Ghetto MX Team», izcīnot lielāko panākumu Latvijas kvadriciklu motokrosa vēsturē. Noslēdzošais posms Ķegumā bija kļuvis par nosacītu formalitāti, taču sportists tam gatavojās ar maksimālu atdevi un vēlmi čempiona titula izcīnīšanu atzīmēt ar uzvaru savu skatītāju priekšā. Meņģelis to paveica pārliecinoši – uzvaras gan kvalifikācijas sesijā, gan abos finālbraucienos.Edgars Meņģelis: “Par emocionālu un atmiņās paliekošu pasākumu izvērtās apbalvošanas ceremonija – daudz fanu, pacilātas emocijas un himna, stāvot uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Šīs emocijas nevar ar vārdiem izteikt – lieliska diena, lielisks Eiropas seriāla noslēgums. To, ka paveikts kas nozīmīgs, jau pārrodoties mājās sapratu vēlreiz, kad sociālajos tīklos saņēmu apsveikumu no Valsts prezidenta Vējoņa kunga. Prieks, ka ieguldītais darbs ir attaisnojies un rezultāts tiek pamanīts un novērtēts. Paldies visiem, kas daudzu gadu garumā ir bijuši kopā ar mani un atbalstījuši.”

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.