Dzirciemnieki no Zviedrijas mājās pārved Kima Čelstrēma kausu

Zviedrijas pilsētā Gēteborgā notikušas kārtējās sacensības Pasaules jauniešu kausa izcīņa futbolā – «Gothia Cup» sacensības, kurās šogad piedalījās komandas no 80 valstīm. Paralēli šīm sacensībām jau 6. reizi notika futbolista Kima Čelstrēma atbalstītās sacensības jauniešiem ar garīgās attīstības traucējumiem – «Kim Källström Trophy».

Zviedrijas pilsētā Gēteborgā notikušas kārtējās sacensības Pasaules jauniešu kausa izcīņa futbolā – «Gothia Cup» sacensības, kurās šogad piedalījās komandas no 80 valstīm. Paralēli šīm sacensībām jau 6. reizi notika Zviedrijas futbolista Kima Čelstrēma atbalstītās sacensības jauniešiem ar garīgās attīstības traucējumiem – «Kim Källström Trophy», kurās startēja arī Latvijas komanda «Latvijas cerība» (Latvian Hope). Šīs komandas sastāvā spēlēja jaunieši no četrām internātpamatskolām – Dzirciema (Madars Šteinbergs un Arvis Jaucis), Kuldīgas novada Pelčiem (Armands Balodis un Matīss Auziņš), Talsu novada Upesgrīvas (Damars un Edmunds Ratenieki) un Gaujienas novada Gaujienas (Dairis Garais un Ludis Ābele). Komandu vadīja galvenais treneris Harijs Gulbis.
Lai gan mūsu komanda bija jaunākā turnīrā, tā priekšsacīkstēs uzvarēja Beļģijas, Nīderlandes un Francijas komandas, bet piedzīvoja zaudējumu Ukrainai. Turnīra finālā bija vēlreiz jāsacenšas ar Ukrainas komandu. Saspringtā spēlē pamatlaiks beidzās neizšķirti – 2:2, bet pēcspēles sitienos precīzāki bija mūsējie, uzvarot ar 7:6. Līdz ar to trešo gadu pēc kārtas mājās atvedām uzvarētāju kausu.
Madaram Šteinbergam šovasar tas bija jau otrais starptautiskais panākums. Jūnijā viņš Latvijas komandas sastāvā uzvarēja Baltijas kausa izcīņā Lietuvā, kur 12 valstu konkurencē finālā pārspēja Krievijas komandu ar 2:1!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.