Brāļu Ritenieku triumfs

Par godu Latvijas republikas 89. dzimšanas dienai Olainē norisinājās starptautiskais boksa turnīrs «Olaines balva», kurā startēja arī labākie Ragaciema sporta kluba «Brāļi» bokseri. Teicami veicās brāļiem Arnim un Raitim Riteniekiem, kas izcīnīja 1. vietas.

A. Ritenieks, kas startēja svara kategorijā līdz 75 kilogramiem, uzvarēja divas cīņas (īpaši nozīmīga ir viņa uzvara pār Somijas bokseri). Arī jaunākais brālis svara kategorijā līdz 91 kg guva divas uzvaras, tostarp vienu pret Lietuvas sportistu – ar nokautu.
20. novembrī abi ragaciemnieki devās uz Baltkrieviju, kur piedalīsies ne tikai treniņnometnē, bet arī šīs valsts atklātajā boksa čempionātā.