Basketbola dienā Tukumā

20. oktobrī Tukuma jaunajā sporta hallē BK «Tukums» pirmo reizi organizēja basketbola svētkus dienas garumā. Pasākumā varēja piedalīties visi, kuri vēlējās aktīvi pavadīt brīvdienu – gan aktīvie sportisti, gan bērni, gan vecāka gada gājuma cilvēki, bet skatītāji varēja iegūt pozitīvas emocijas, sekojot līdzi sportiskām aktivitātēm sporta hallē.

20. oktobrī Tukuma jaunajā sporta hallē BK «Tukums» pirmo reizi organizēja basketbola svētkus dienas garumā. Pasākumā varēja piedalīties visi, kuri vēlējās aktīvi pavadīt brīvdienu – gan aktīvie sportisti, gan bērni, gan vecāka gada gājuma cilvēki, bet skatītāji varēja iegūt pozitīvas emocijas, sekojot līdzi sportiskām aktivitātēm sporta hallē. Visi dalībnieki un skatītāji varēja saņemt kluba emblēmu ar devīzi «Basketbols ir Tava spēle».

Sieviešu basketbola zibensturnīrā piedalījās trīs komandas. Pirmās cīņā devās Tukuma sporta skolas U16 (trenere Inese Degterjonoka) un U18 (trenere Dace Aumale) komandas. Spēcīgākas šoreiz izrādījās jaunākās meitenes, kas uzvarēja spēli ar rezultātu 42:34. Otrajā spēlē tikās BK «Tukums» D40 ar TSS U18. Šajā spēlē pieredze ņēma virsroku pār jaunības azartu, un ar rezultātu 28:21 uzvarēja D40 dāmas. Pēdējā spēlē tikās abu pirmo spēļu uzvarētājas, lai noskaidrotu zibensturnīra labāko komandu, un atkal spēcīgākas izrādījās BK «Tukums» D40 dāmas, kuras uzvarēja TSS U16 komandu ar rezultātu 38:13.

Vīriešu zibensturnīrā pieteicās četras komandas, bet piedalījās tikai divas «Pūre» un «Brīvsolis». Diemžēl Tukuma spēlētāji dažādu iemeslu dēļ aktivitātes neizrādīja. Divu komandu duelī mazliet spēcīgāka bija Pūres komanda, kura uzvarēja spēli ar rezultātu 59:53. Abu grupu dalībnieki saņēma medaļas.

Visi turnīra dalībnieki un skatītāji, kuri vēlējās, piedalījās soda metienu konkursā.

Lai noteiktu katras komandas un skatītāju trīs veiklākos, ātrākos dalībniekus, tika organizēta veiklības stafete katrai komandai. Dalībnieki azartiski izpildīja vingrinājumus un par to saņēma nopelnītās balvas.

Noslēgumā notika LR Maksibasketbola 28. čempionāta K60 grupas spēle starp BK «Tukums» un «Dakteru» (Rīga) komandām. Mūsējie bija spēcīgāki un uzvarēja ar rezultātu 53:41.

Basketbola dienas pasākumos aktīvi piedalījās 66 dalībnieki un 25 skatītāji. Cerams, ka nākošajā basketbola dienas pasākumā iedzīvotāju aktivitāte būs lielāka. Paldies dalībniekiem, skatītājiem, tiesnešiem par piedalīšanos un organizatoriem par sagādātajām balvām.

BK «Tukums»

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.