Rebeka Rimša

Andra Bambja vietā par sportu Kandavas novadā atbildīgais turpmāk būs Roberts Rozentāls

Roberts Rozentāls, kam šogad apritēs 20 gadi, šobrīd Kandavas bērnu un jauniešu sporta skolā trenē «U-10» un «U-16» vecuma basketbolistus un šo darbu apvienos ar pienākumiem Kandavas novada Kultūras un sporta pārvaldē. Paralēli puisis turpina studijas Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, kur apgūst sporta zinātni.

Roberts Rozentāls, kam šogad apritēs 20 gadi, šobrīd Kandavas bērnu un jauniešu sporta skolā trenē «U-10» un «U-16» vecuma basketbolistus un šo darbu apvienos ar pienākumiem Kandavas novada Kultūras un sporta pārvaldē. Paralēli puisis turpina studijas Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, kur apgūst sporta zinātni. Roberts apstiprina, ka neviens no ierastajiem sporta pasākumiem arī šajā gadā mazumā neies. Tieši pretēji – ir iecere organizēt vēl arī jaunus, piemēram, vasarā paredzētas trīsbumbu spēles jeb tiks organizētas sacensības minifutbolā, pludmales volejbolā un strītbolā. Bet tikko izsludināts aicinājums komandām pieteikties novada basketbola čempionātam.

Komentāri

  1. 2018. gada 9. janvāris
   tiešām oź pēc bez tabu, kā vinja mucha shito samukjiija? abas ar priedi baigas draudzenes? tacu lai ienemtu shaadu vietu ir javeido konkurss kura pieteiktos vairaki kandidati. un kā vinjs savos 19 gados tika Kandavas novada Kulturas un sporta parvalde? aizdomiigi. sazinasos ar beztabu. reali nav iespejams apvienot maacibas LS pedagogijas akademija.

   1. Ceru, ka kāda izsauks, ļoti.vēlētos noskaidrot, kā ir iespējams tikt pie šadiem amatiem tik jauniem puisim, nepiedāvājot kandidaturu citiem, runājot par Kandavas domi tur noteikti pusi vajadzetu izrividēt.

    1. Nav jau runa tikai par viņu, bet gan arī par otru ievēlēto meiteni kas atbildēs par kultūru, neviena konkura, paņem 20 gadīgu meiteni ar vidējo izglītību par lielāku atalgojumu nekā pusei domes darbinieku ar pieredzi un izglītību

     1. Meitene nevada kultūru un alga pusslodze 350 uz papīra. Puisi vēlas paši vietējie un mācās neklātienē. Nevienu tur neivēl, tā ir pārvaldes kompetence un nav jēgas mākslīgiem konkursiem jo sanāk visādi lohi no citurienes, uz vietas nemaz nevar atrast labus speciālistus un svarīgi neaizlaist prom labus kadrus

       1. Domes speciālisti par daudz klačojas un klačojas par to ko nezina…un viņiem vispār vajadzētu pusi noņemt no algas , ieslīguši rutīnā, un 16.55 skrien no domes prom ka pēdas svilst. Domā ka jo ilgāk strādā jo vairāk jāmaksā? Attieksme pret klientiem kā pret sū…

        1. Nemuldi, kur tu domē esi manījis sūdīgu attieksmi pret apmeklētājiem! Nezin kāpēc jaunā paaudze ir iedomājusies, ka dzīves gaitā iegūtās zināšanas un pieredze neko nenozīmē – galvenais šodien ir jauna miesa un ātras kājas un tad var iztikt pat bez smadzenēm.

         1. Nenozīmē jau arī..pārāk iesēdējušies tur daudzi, un attieksmi no dažiem tiešām labāk nepieminēt – klientu apkalpošana lejā pie durvīm pa labi vienkārši drausmīga un citās durvīs arī. Negribas pat iet. Lai tās ar to dižo pieredzi pamēģina kādā citā darbā tikt, redzēs kā izdosies un cik lielu algu piedāvās.

  2. Turklāt mēs visi zinām kādā līmenī šodien ir iegūtās izglītības kvalitāte. Kāds Kandavā laikam sevi ir iecēlis absolūta monarha kārtā un iedomājas, ka tagad varēs darīt novadā visu ko iegribēsies. Krievijas ķeizariene Katrīna II arī rīkojās tikai savu iegribu vadīta un izvēlējās savus favorītus no jaunu oficieru vidus. Arī šajā atlasē kandidāta intelektuālās spējas nebija prioritāte.

 1. A varbūt tomēr vajadzēja izglītību iegūt un kaut tā savu varēšanu vispirms pierādīt,nevis līst mākoņus stumdīt….
  Atliek vien piemetināt-kuda mir katjitsa

 2. Manuprāt cilveks ar maktenu lieko svaru nu nekādi nevar iedvesmot uz aktīvu dzīvesveidu. Vienmēr noskatos visās tajās sporta padarišanās, ka nu kā var ar tādu svaru vadīt kaut kādas spora lietas?! Vai tad nebija neviena, kas pavilktu aiz stura un pateiktu, lai protās kaunu un tievē?! Pilnīgi nemotivējoši. Ta kā labi vien ir, ka nāk jauns, sportisks cilvēks vietā.

  1. Bet, manuprāt, tu tiešām esi Kaza!!!
   SMADZENES un pieredze ir vajadzīgais, nevis rumpis, lai strādātu šo darbu.
   P.S.
   Tas tagad jau ir amata aprakstā – sacerēt dumus interneta komentārus, vai vienkārši gribas attaisnoties?!

  2. Lai Roberts iesilda sportu Kandavā ar savu trekno t*** mammīti Daci. Liekas, ka M****** Ševčuks nespēj to speķi nokausēt, tikai kā daputāts domē balsot par mazgadīgā, neizglītotā pusdēla iecelšanu amatā (un šeit dome interešu konfliktu nesaskata?)

 3. Beidzot jaunas vēsmas. Jau kopš novembra jūtu, ka kultūra sāk atdzīvoties, notiek pasākumi, cilvēki kļūst aktīvāki, pateicoties jauniem cilvēkiem. Nu arī sportā būs kādas izmaiņas un aktivitāte. Citādi viss tāds iestagnējis.

  1. Paši sevi slavina komentāros,tādu kā Andris nedabūsiet. Var kaut kokā lēkt ar ambīcijām- nesanāks!

  1. bērnudārzu apmeklē bērni līdz 7 gadu vecumam… šie ir jaunieši, kuri sevi jau ir pierādījuši, beidzot Kandavā jūtamas pārmaiņas.
   P.S. visu cieņu Andrim, nevienu slikti vārdu….

   1. Ar kuru vietu tad jauneklis sevi ir tik neganti prezentējis, ka domes muzikantes un kluba vadītājas tandēms ir veicis šādu kadru rokādi?

   2. Visu cieņu jaunajiem, bet vai tiešām ja tika izveidotas jaunas vakances nebija jārīko konkurss? Abi jaunieši ir ar vidējām izglītībām un iecelti amatos ar lielāku algu kā pieredzējušiem darbiniekiem.

 4. Kaut kas jau te neizklausās labi.
  Tik un tā uz jebkuru vakanci jābūt izsludinātam konkursam. Godīgi būtu pret citiem jau izglītību ieguvušajiem. Un tad brīnās,ka visi muk uz galvaspilsetu vai pat uz arzemēm. Vakanču novadā vnk nav.

    1. Vietējie jau visus zin un dzird ko runā, tā ir un bus jebkurā miestā. Ok, labi notiek pārmaiņas, protams jāsatraucas uz ko tas novedīs. Atbildība jaunajam puisim būs noteikti ļoti liela.
     Tik žēl, ka viss notiek caur pazīšanos…

 5. Piekritu es, lielākā daļa , kas izsaka negatīvus komentārus ir nekas vairāk kā dīvānā pirdeji un nožēlojami cilvēki, ja esi tāds varonis tad publicē savu īsto vārdu nevis lej samazgas citiem uz muguras.

  1. Pats slēpjas zem segvārda experts un liek citiem publicēt īsto vārdu! Ļoti inteliģenti! P.S. par amatu dalīšanu Kandavā ik pa laikam uzpeld samazgas, kurš kuram kaut ko piešķīris nelikumīgi! Lai atbrauc kāds tv raidījums un papēta vai viss likumīgi noticis!

 6. Uzmanieties vecàki ne par ko arì var salauzt żokli tas viņam labi sanàk. Un kà notiesàts cilvèks var stràdàt par pasniedzèju? Intresanti.

 7. deviņpadsmit gadīgs puišelis!!!!!!????????? kā tas ir iespējams!??? Viņš tikko vidusskolu beidzis, knapi LSPA iestājies un kad vēl pabeigs! Apvienot mācības, terniņus un darbu? – tas fiziski nav kvalitatīvi izdarāms. Tikai jaunības entuziasms pret pieredzi, iestrādēm, dzīves gudrību, kontaktiem utt vadošos amatos vajadzīgo??
  Noēst Ziedīti un Andri, mīļie reformisti, nebija prātīgi.

 8. Šausmas, lasu un mati ceļas stavus, kā kaut ko tadu var teikt?! Robert, lai Tev veicas jaunajā amatā, izturību Tev. Mēs visi zinam , ka Tev sanāks.

 9. Nu lai jaunie dod virsu,vismaz kadas parmainas.Ceru tik vienu ka tiks attistiti ari citi sporta veidi nejau tikai visas lielas naudas gruz basketbola un viss notiek tikai ap to.Kandava dabut zali prieks cita sporta veida vnk aizmirsti cilvekiem jabrauka uz kaut kadu Ceri vai berni javeda uz Tukumu,tas kaut ka nervu ed ara.Bet nu redzesim ceru jau ka mainisies situacija ar sitam parmainam.Lai veicas.

  1. tiešām oź pēc bez tabu, kā vinja mucha shito samukjiija? abas ar priedi baigas draudzenes? tacu lai ienemtu shaadu vietu ir javeido konkurss kura pieteiktos vairaki kandidati. un kā vinjs savos 19 gados tika Kandavas novada Kulturas un sporta parvalde? aizdomiigi. sazinasos ar beztabu. reali nav iespejams apvienot maacibas LS pedagogijas akademija.

   1. Ha, ha, ha ! Ja nevar citādāk pieminēt Kandavu tad vismaz izsauksim Bez tabu ! Goda vārds slima TAUTA! Bīja mums jau konkursi ,un nezinu kapēc bet vissi sū….beidzas!Tagad nabaga Robi uz strīpas.Jānoēd ,jānod… citādāk mēs Kandavnieki nevaram!

 10. Tad rekā jāveic jaunu kadru atlase un konkursi uz vakancēm: “Runājot un aptaujājot sportistus, un ar sporta un veselīga dzīvesveida saistītus novada iedzīvotājus, ņemot vērā viņu ieteikumus, ka jaunajam sporta dzīves vadītājam jānāk no pašu vides, kā arī uzticoties jaunās pārvaldes vadītājas I.Gruntes izvēlei, par Kultūras un sporta pārvaldes vadītājas vietnieku sportā apstiprināts Roberts Rozentāls.”! Tukums lai mācās, kā vajag!

 11. KO tur cepās, Andris B tāpat paliks par sporta organizatoru un pats vairs negrib ar papīriem un naudas lietām krauties. Entuziasma arī bij vecajam zēnam zudis. Jaunie, lai ar enerģiju tik uz priekšu un iekustina ne tikai kandavniekus bet arī aicina kaimiņus. Beidzot kautkas mainās un notiek.

 12. Beidziet gaudot jūs vecūkšņi. Lai tik strādā jaunais censonis. Patīkami, ka pilsētā beidzot ieviestas kādas vēsmas. Bija jau apriebusies vecā stagnāta Ķieģeļa un pārējo mudaku izraisītā stagnācija novadā. Inga ķeras vērsim pie ragiem. Ko Ķieģelis izdarīja? Neviens nezin. Bārenis personīgu motīvu vadīts ieradās un tikpat ātri pazuda ar visu kapara šīferi no savas mājas. Par Daini Rožulauku nemaz nerunāsim, šaut-auts Dainim par pritona izveidošanu vecajā slimnīcas ēkā, Ozolu ielas iedzīvotājiem jau cepī, ka apkārt vazājas apdzērušās grūtnieces. Priekā!

 13. Ko tagad ņematies. Ja puikam ir apņēmība un viņš var to visu apvienot lai strādā un pierāda sevi. Un mammai vai sev čūskām naudu ar to visu nekāds sakars. Ja viņiem ir labi kopā lai dzīvo. Kārtējo reizi cilvēki kas te raksta tas glupības paši ir diplomi.turies puis pierādi sevi lai viss tev izdodas. tie debilie smok savas jeliba

 14. ko cepaties gribiet ko mainīt jāliek jaunie viņiem labak zināms ko darit ko jaunajai paaudzei vajag ,vecajiem bija iespējas viņi viņas izmantoja pietiek…..

 15. Kad beidzot Kandavā kāds sāk kko darīt un domāt.. Tad sākās visas šīs jūsu negācijas. Pirms liec nosodosu komentāru padomā. Ko tu esi darījis lai uzlabotu savu dzīvi neko? Nu tad nepiksti te ka jaunietis ir spējīgs pildīt šo pienākumu. Un pirms nau par ko nosodīt n

 16. Lai viss izdodas un noteikti izdosies!! Šie visi negācijām pilnie cilvēki apskauž un viss. Ļausim cilvēkam sevi pierādīt un pēc tam vērtēsim to darbu..

 17. Cilvēki vienkārši pierāda cik viņi ir tupi kad var par citiem rakstīt šitādus komentāru. Labāk lai strādā jaunie vecie ir kādreiz jānomaina.

 18. Es nekad nesapratiisu kadas kuram ir tiesiiba noradiit kursh ar kuru driikst guleet un kursh neee???? Vai tiesham cilveku pretiigajam raksturam nav robezu??? Pazistu visus sheit pieminetos cilvekus personiigi un ir nozeelojami lasiit shiis pretiigas replikas! Pirms raksti kartejas samazgas padoma ko esi darijis tu lai Kandava butu skaistaka, attistiitaka un draudzigaka iedzivotajiem!!??? Ticamak neko! Tad netiesasim to kursh censhas lai Kandava vis ieprieks nosauktais butu! Domaju pa sho pus gadu ir daudz kass mainijies! Pareicoties Annijai Rudzitei beidzot var redzet Jaunieshus Kandava un pasakumus kas tiek apmekleti kupla skaita! Paldies abiem Jauniesiem kas ir uznemusies sho gruuto darbu izpatikt izveeligajam Kandavniekam kas lien cita gultaaa un cita makaaa! Pirms nosodiet citu. saaciet ar sevi! Izturiibu Ingai un Jauniesiem! Un velreiz paldies par darbu!

  1. Ja esi izsities kaut vietējā mērogā, tad interese un popularitāte aug. Iedzīvotāji taču seko līdzi visam – arī ar ko guļ un ceļās. Un skolotāju morāles līmenis laikam nav tas augstākais. Mazāko klašu skolotāja arī pamazām nomušī deputātu bez aizķeršanās. Uzvedība vecim palikusi kā pirmās klases puikam, kurš bez mammas atļaujas vairs nedrīkst ne soli! Kas tad tas par deputātu bez savas galvas un prāta!

 19. Nu ne jau puisī kāda vaina, bet vadības pieņemtajos lēmumumos!!! Un nekāda pozitīvisma kampaņa komentāros tam neliks izskatīties smukāk.
  Izskatās tas tā – iecēla amatā sava saraksta biedru bez baigās pieredzes un izglītības (tas pats ar to darbā pieņemto skuķi). Ir jau forši palīdzēt jauniešiem, bet ne jau par visu kopējo nodokļu maksātāju naudu tagad kaut kāds mācību poligons kultūras pārvaldes vietā tiks veidots!
  Un, nē – nekādā gadījumā nav jākaunās tiem, kuri saskata šīs situācijas absurdu!

  1. Pie visa novadā notiekošā ir vainīgi tikai paši novada iedzīvotāji. Vismaz tie, kuriem cēlas roka, lai paņemtu kaut kādu nožēlojamu “partiju” sarakstus un iemestu tos vēlēšanu urnā. Tieši šīs murgainās rīcības rezultātā domē arī izveidojās spēku samērs, kas ļāva piesprukt pie varas pašreizējai koalīcijai. Četru gadu periods ir tikai sācies un līdz tā beigām mēs redzēsim vēl ne šādus vien brīnumus, kas novedīs novadu līdz ubagu tarbai.

   1. Tieši pretēji, līdz šim viss ir izsaimniekots…tagad vismaz ir kontrole, un aktivitāte, viss sāk atdzīvoties kā no mūža miega. Lai jaunajai domei veicas! Viss ir tikai pozitīvi! Lai vecie skauģi turpina gulēt.

   2. Līdz ubagu tarbai novadu bija noveduši iepriekšējie domes priekšsēdētāji, un tā pamatīgi! Tagad novadā atkal ir jūtama dzīvība, tāpēc tiktiešām, nespēju sagaidīt kā novads izmainīsies nākamajos 4 gados!

     1. Kur tad ir jauni štati? Začestes amatu likvidēja. No sporta kluba štati pārgāja uz pārvaldi, bet , protams, ne visi. Mirušās dvēseles laikam palika sporta kluba štatos.

 20. Interesanti zināt, kā Dome rīkojās, ja nebija izsludināts konkurs – puisis pats ieradās Domē un teica – tagad es strādāšu par…., vai Dome klauvēja viņam pie durvīm un jautāja – Vai tu negribi strādāt par….

  1. Ja nezini nerunā, notikušas visādas un daudz tikšanās ar sportistiem un simtiem reižu ir pārrunāts, kas varētu vadīt sporta dzīvi. Bambis vada arī sporta klubu Kandava vēl joprojam

    1. Ironizēt var no visām pusēm. Esmu dzirdējis no daudziem – ka tik neieliek kādu no Bambjiem! Par Rozentālu labas atsauksmes. Laiki mainās un Latvijas ceļa biedri iziet no aprites…laiks ir nepielūdzams.

 21. Atsaucoties uz publikāciju, mans komentārs:
  Pirmkārt, paldies Andrim Bambim par darbu 20(?) 30(?) gadu garumā. Kandavas sporta dzīve ir bijusi pamanāma ar dažādiem notikumiem un pasākumiem bagāta. Ievērības cienīga! Paldies, Bambja kungs!
  Otrkārt, domes lēmums nerīkot nevienu konkursu uz sporta un kultūras pārvaldes amatiem, ir un paliek domes lēmums. Tā ir Ingas Priedes kompetence. Laiks rādīs,kāda ir šī kompetence.
  Treškārt, puikas darba un ieceru aprakstā kārtējo reizi pavīd basketbols. “iecere organizēt trīsbumbu spēles….utt” neredzu nevienu jaunu sporta veidu, nevienu jaunu plānu. Kandvniekiem, kuri nenodarbijas ar basketbolu, gribētos redzēt vairāk tautas, individuālā sporta iespējas Kandavā. Kāpēc tik mazai pašvaldībai ir nepieciešama profesionāla basketbola komanda (kuras treneris,kā izrādās, starp citu ir Ingas priedes dēls) Bet, nu kārtējais basketbola treneris vadīs sporta dzīvi…
  Lai izdodas Rozentālam īstenot jaunās ieceres (ja tādas ir, lai dalās ar iedzīvotājiem idejās), lai izdodas Andrim Bambim, Lai izdodas Ingai Priedei ar savu kompetenču īstenošanu!

  1. Nu tad uzsauksim augstas laimes vadoņiem un vēlēsim tiem valdīt vismaz vēl turpmākos 100 gadus! Lai pārtop novads par Leiputriju un Abavā ūdens vietā plūst vīns (kaut Agdams).

 22. Komentāros daudz umņiki, Kapēc lai nedotu jaunam sportistam ar lielu pieredzi sportā, iespēju darīt tādu darbu? Perfekti izvēlēts cilvēks šim amatam. “ Kārtējais pierādijums ka, kandavnieki atbalsta viens otru! ”
  Visu cieņu Andrim.

  1. Nu tad ļausim šim daudzpieredzējušajam jauneklim strādāt un cerēsim ka cienījamās domes priekšsēdētājas kompetences kadru atlasē neliks novada iedzīvotājiem vilties! Lai veicas abiem!

 23. Lasot šos visus komentārus,varu tikai teikt ka mūsu tauta nekad nemainīsies. Skaudīs visu ko vien varēs viens otram.
  Sāksim ar to ,ka mazpilsētās atrast cilvēkus,kas uzņemtos tādu atbildību ir ļoti maz,jo visi mūk cik vien tālu var no savām dzimtajām mazajām pilsētām.
  Otrkārt, jauniešiem ir jādod iespēja, kāda jēga pieņemt šadā amatā 40 gadīgu vīrieti,kuram ir jādomā ne tikai par darbu ,bet vēl par ģimeni,bērniem un veselību. No tāda vecuma cilvēka,vairs nav iespējams saņemt tādu atdevi ,kā no 20 gadīga jaunieša,kurš lielāko daļu savu mūžu ir pavadījis saistot ar sportu,un kurš vēl paralēli tam studē šajā sfērā.

  Ļaudis,neesat tik nosodoši,ja Jums pašiem nekas savā dzīvē nav izdevies sasniegt ,tad dodiet kādam citam vismaz iespēju.
  Vēlu veiksmi Robertam,un ceru ,ka nekas nestāsies viņam pretī īstenot viņa plānus un ieceres . Pat skaudīgie kaimiņi.

 24. Kandavniekiem nekad nebūs labi, bet pie tā ir jāpierod. Vienmēr kaut kas nepatiks un vienmēr kāds pīkstēs. IR KAUT KAS JĀMAINA un nevajag baidīties no pārmaiņām, bet par ko gan te lielākajai daļai baidīties? Tos runātājus sports nemaz nesaista, ka tikai kaut ko uzlikt uz galvas ,sēdēdams pie kompi un ēdot čipsus. Andris pats atteicās no amata, neviens viņu ārā neizspēra. Andris malacis, cepuri nost, zelta vīrs! BET. Aug nākošā paaudze un neteiktu, ka sliktāka. Robi pazīstu personīgi un varu teikt, ka viņš ir ļoti spējīgs un gudrs. Izturību viņam. P.S. tie kas raksta tās jēlības, kaut anonīmi, man kauns jūsu vietā. Peace.

 25. Robert, nelasi šos skauģu muļķīgos komentārus un turpini strādāt.Lai Tev veicas un viss izdodas!Žēl, ka skaudīgie kandavnieki neliek mieru pat jauniešiem-tos norej cik vien riebīgi var.

  1. Jaunietim būtu jāzina sava vieta un nebūtu jālien amatā, kuram viņš vēl ir par jaunu un zaļu. Tā tikai Latvijā ir pieņemts, ka nodibina cilvēks mazbudžeta SIA un uzreiz jau skaitās jaunais daudzsološais uzņēmējs (kaut nopelnījis vēl nav ne centa). Tas pats ir arī ar izglītību: iesniedz šāds censonis dokumentus augstskolā, nedaudz pamācās un uzreiz jau skaitās tikpat kā nozares eksperts. Šajā sakarā gribētu uzzināt vai viņš maz ir nokārtojis pirmo sesiju?

 26. Kāda starpība ? Cilvēks tiecas uz augšu , mācās neklātienē LSPA, un? Vismaz mācās un jau iet uz augšu, ne viens vien cilvēks tā iet uz augšu kā Roberts Rozentāls, vins būs 100% labāks nekā Andris Bambis šajā amata , jo paskatoties kadi pasākumi ir bijuši sporta , viņi ir bijuši zemākajā līmeni,piemērs, sporta svētki , salīdzinājumā ar citiem novadiem viņi ir zema līmeni kauns pat uz tādiem iet . Es domāju, ka Roberts , paradis jau šogad sevi no labākas puses , un viņam viss izdosies , un es domāju cilvēki ka nav smuki tur iesaistīt viņa ģimeni , ka vins tur ir utt.. kāds sakars tam visam, apskauž par to ka lielāka alga , nu un ? Puisis iet uz augšu grib ko dzīve sasniegt vajadzēja lepoties, ka ir tādi cilvēki. Un cilvēks gūst lielāki pieredzi strādājot, ne mācoties , mācoties ir tikai teorija, bet darba jau Tu visu apgūsti gan praktiski gan teoriju , taka viņa nav pa jaunu, par šādu cilvēku ir tikai jālepojas.
  Protams, par viņa vietnieci Anniju , ir citas domas , protams, vajadzētu viņas amatam izglītību un tas nav sakarīgi ka viņa ir šāda amata, jo šāda amata vismaz vajadzētu pabeigt kādu augstskolu ar šādu novirzienu, vismaz viņai būtu jāmācas jau šāda novirziena , nav smuki ka tā ievel no malas cilvēku , kuram ir tikai pamata izglītība.

  1. Annija nav viņam nekāda vietniece, bet vienkārša reklāmas menedžere/lietvede, kur nu tiešām nevajag nekādas augstākās izglītības. Un ko dod nūģis ar augstāko izglītību. Vai Bambim bija atbilstoša augstākā izglītība? Nezinu, bet redz strādāja labi un arī bija jauns kad sāka.

  1. Komunisms ir un arī turpmāk būs cilvēces gaišā nākotne! Es domāju, ka Jūsu nosauktajām personām vismaz pagaidām noteikti nav laika atpūsties, jo viņu zināšanas sabiedrībai ir nepieciešamas un līdz ar to arī labi atalgotas, tāpēc skaust kaut kādu nieka 1000 eiro lielu bruto aldziņu nudien nav prata darbs.

    1. Kaunas jau tikai sievietes, un arī tad tikai trīsreiz mūžā. Pirmoreiz, kad tā lieta notiek pirmo reizi. Otrreiz, kad par to pirmoreiz prasa naudu, bet trešoreiz tad, kad par to pirmoreiz maksā naudu.

 27. nu iedomājos tos darba sludinājumus Kandavā…ja tev patīk spēlēt klavieres vai tev šķiet, ka tu varētu kādriez iemācīties spēlēt klavieres, nāc uz Kandavas mūzikas skolu par pasniedzēju! Lauki! Nu Priede savu PR ir tā jau visas Latvijas priekšā saasmērējusi, ka šamējai Rīga sen vairs nespīd, Talsos ar. Nu mazajiem lauķiem kandaviešiem kārta pienākusi.

   1. Vai tad Latvijas zaļā partija ir deklarējusi savu viedokli par Latvijas 100 gadei veltīto lielo praidu un to stingri nosodījusi. Vai kāds te zina atbildi?

 28. Izrādās, ka zaļknābim Rozentālam Priede uzlikusi algu 1000.00 eiro, par to pat gundai žoklis atkārās. Nodokļu maksātāji, pievelkam jostas! visādi brīnumi nu tik sākas.

 29. Nesaprotu, kā var darbā pieņemt jauniešus, kuri pirms 2-3 gadiem pabeidza vidusskolu un nav ieguvuši augstāko izglītību, bet redz tagad varēs strādāt par gandrīz štuku mēnesī. Tāpat visi Anniju redz pastaigājoties pa pilsētu pulkstens 14:00. Vai tad darbā nemaz nav jābūt par tādu aglu? Kāda tad vispār jēga mācīties, ka dažs labs domē par tādu algu var tikt bez konkursa un vēl ar vidējo izglītību?! Visās darba iestādēs rūpīgi skatās uz darba kandidātiem un izglītību, vajadzīga vēl darba pieredze! Bet te, Kandavā, auklīte ar vidējo izglītību tiek domē par gandrīz tūkstoti mēnesī. Kā jau citos komentāros rakstīts par to, ja būsi Priedes meitas čoms, tad varēsi dabūt ko vēlies. Priedei tuvu stāvošam cilvēkam alga paaugstināta, bet pusei darbinieku alga samazināta un pati Priede arī sev algu paaugstinājusi. Neuzskatu, ka tas ir normāli. Tiešām vajadzētu izsaukt Bez tabu, tā lai vēl papēta kā Priede varēja “strādāt” 3 darbos vienlaicīgi un katrā no tiem saņemt algu, nemaz tajos neesot. Nožēlojami.

  1. Kā var vienā rindkopā sarakstīt tik daudz muļķību… vispirms noskaidro. Priekšsēdētājam un vietniekam algu nosaka ar domes lēmumu…un lēmumos nekur neredz ka kas būtu lemts. Un pirms muldi par citu algām – noskaidro…un diezin kam tad ir samazināts, samazināt nemaz tā nevar. Andžam jau nebij mazāk, plus vēl “skaidrās” naudas ienākumi. Katram savs laiks…arī Tev Salmiņ :)) reiz bija…

 30. Jaunieši, kāpēc tik skarbi pret “vecajiem” ? Paskatieties uz savām mammām, tētiem un vecvecākiem. Vaitad viņiem nav jāstrādā? Vai Jums liekas ka Jūsu vecāki pēc 40 ir pavisam muļķi palikuši, kurus tikai ar ragaviņām uz mežu vest? Kur tad strādāt pirmspensijas vecuma cilvēkiem, ja visas darba vietas pienākoties redz tikai jauniešiem?
  Un jā, cepšanās ir nevis par jaunību, bet par to, ka labais tonis Valsts un Pašvaldību iestādēm ir rīkot atklātus konkursus uz brīvajām vakancēm, ja iestādes esošo kadru rotācija vai paaugstināšana nav iespējama. Kāpēc tad komunālie uz vienkāršu mehāniķa amatu liek darba sludinājumu, bet te uz pietiekami priviliģētu amatu nē?

   1. Tieši tā. Konkursus nedrīkst rīkot tāpēc, ka uz vakanci var pieteikties kāds patiešām kompetents speciālists un kā tad izbīdīsi savējo protežē.

    1. Kā tad tu to kompetento svešinieku tā baigi pārbaudīsi? Kāpēc mums vajag sveši, ka pašiem savi sportisti. Darbs arī pa sestdienām un svētdienām galvenokārt.

   2. un būtu tikai godīgi. tu zini, ka busiem kandavniekus ved uz Pūri strādāt? tāpat uz Tukumu daudzi brac, bet IIN nāk uz Kandavu. tā drīkst, ja? bet otrādi nē? kas tā par stulbu robežu dalīšanu mazajā Latvijā.

 31. Nu ja man jāsalīdzina algas ar dažām pašvaldības un izglītības jomas sekretārēm, kuras saņem 800 eur algu ar vidējo izglītību, tuvu pensijas gadiem, nu tad es jauniešiem būtu gatava 2000 eur maksāt. To pat salīdzināt nevar.

  1. Ko nevar salīdzināt? Jaunā paaudze ir pārāk daudz no sevis iedomājusies – skolā iegūtais zināšanu līmenis nožēlojams, bet ambīcijas kā Napoleonam.

   1. Bet ko tad tām pensijas kundzitēm vairs vajag. Štātes pilns skapis un kodes arī. Dzīvo uz pašu izaudzētiem salātiem un zaptēm, bērni lieli kas pelna paši? Lai priecājās, ka vispār kāds tur darbā.

 32. Jautajums..
  Kadel netika ievirzits sini amata Janis Bambis..?
  Ari pieredzejis, ar savu pieredzi zinos cilveks..entuziasts.. izbijis sportists fanaats..:)
  Domaju ka vairums kandavnieki piekristu .. Janis butu labs kandidats sim amatam.. ja kludos kads varetu palabot un izvirzit vel kadu pretendent no sava skata puses..

 33. Neticu, ka Jānis mainītu pieķeršanos bērniem gan pagasta svētkos, gan sportskolā. Tāpat ir klāt un asistē tēvam visos pasākumos. Un perfekts organizators basketbolā Rietumulīgā.

 34. -kāpēc gan par visu šo sajukumu un iebildumiem par notikušo ne vārda nav no domes vadītājas? Protams,ne jau šeit ,komentāros,kurus viņa noteikti ir izlasījusi,analizējusi,atpazinusi dažu rakstītāju. būtu tikai godīgi uzzināt argumentāciju konkrētai izvēlei. Un pajautāt par atkāpšanās iemesliem arī Andra Bambja viedokli. Lai nav tā pa kluso,pa tumšiem kaktiem un slepenībā izdarītām izvēlēm. Gaidām izskaidrojumu no Ingas Priedes par kadru izvēli.

 35. Kāpēc tāds naids? savējais -Kandavnieks ,jauns un talantīgs ,lai strādā. Sporto taču jaunieši ne 70 gadnieki,vieglāk jaunam cilvēkam dibināt kontaktus un sastrādāties.pieredze arī rodas tikai strādājot.Lai veicas,jauks puisis un būs labi- neskaudiet un neskaitiet naudu cita makā.
  Man gan lasot šos komentārus radās daži jautājumi; Kopš kura laika bērni atbild par vecāku grēkiem? Vai tad ,ja vecāki ieņem kādu vadošu amatu ,tad bērnus obligāti norakt,tiem būtu jāstrādā par sētniekiem vai??? Kur tāda informācija,ka no tehnikuma atlaisti skolotāji.Ar tik zemu intelektuālo līmeni, kāds parādās komentāros,tehnikumā gan nevienos laikos nav bijis neviens skolotājs.Tāpēc lūgums savas jēlības izpaust ar citiem Nikiem ,nevis Skolotājs. Un, lai Jums visiem veicas! Ļaujiet strādāt juanam cilvēkam ,un,ja Priede nokļūdijusies,tad laiks rādīs un varēs tikt pie šī amata nākošais komentētājs,kurš varošs un spējīgs izturēt jēlības!Lai veicas Robertam un Kandavas jauniešiem kopīgi veidojot sporta dzīvi!

 36. Jūs tiešām esat zinoša,paldies, par skolotāju vērtējumu,tikai jāapbēdina Jūs,ka skolotāji tik tizlos komentāros neiesaistās,jo tiem darba gana.Vēl jau arī nav nonākuši līdz līmenim,ka tos kāds atlaiž no darba.Pamedījat citos lauciņos,varbūt tur atradīsiet sev līdzīgos.

 37. Kandavas novadā sporta budžeta nauda netiek godīga sadalīta visā novadā, bet 90% tiek savākti Kandavas pilsētai, Pagasti tiek atstāti novārtā tiek uzrīkoti pliekani sporta svētki. Būtu godīgi uztaisīt biežāk kādas sporta aktivitātes, nevis tās prastās, bet godam, lai cilvēkiem būtu intrese . Katram pagastam ir sava odziņa! Kauns sūkt tikai sev naudu !

 38. Tada maza vieta ka Kandava bus gruti stradat,jo lielaka dala tikai apries un tuksu muldes!Bet abiem jauniesiem novelu izturibu,pacietibu,un iecietibu!Stradajat ,pieradat sevi un esat uzticeta amata cienigi,tad ari cilvekiem mutes bus ciet!
  Lai Robertam un Annijai veicas!

 39. Lai jau puika nu rāda ko māk, nau jau jābaidās no jaunām vēsmām. Ceru gan ka ābols no ābeles šoreiz būs kritis tālāk, jo par teķa vadītājas darba stilu smīn visi, gan strādājošie gan daudzi kas zina to.
  Par domes vadības lēmumu – tiesa vajadzēja jau gan uz šo amatu rīkot konkursu (vismaz formālu), bet izvēli jau veiktu tā pati vadība un atrunas jau var izdomāt da jebkādas (par vecu, par gudru, par…). Par Annijas amatu nu tur gan varēja būt iekšējs lēmums, bet atklātībai arī jau varēja rīkot, jo citās struktūrās to veic (bāriņtiesa, komunālie).

 40. nu palasijos jusu komentarus……… secinajums totalie idioti kas komente…….. citesu kaiminja kunga vardus…….. kadi veletaji, tadi politiki, respektivi dumji zabaki. vienmer esmu teicis jauniem cilvekiem ir jabut aktiviem un tad jau ari bus rezultati. kautvai nemsim to pasu bambi, domaju vins pats sevi knapi var panest kur nu vel iesaistities aktivitates un ko veci komunisti vispar sajedz no kapitalisma, vienkarsi kreslos salidusi padomija apbizotie

 41. Var redzēt jaunās Kultūras pārvaldes “aktīvo” darbību, divi kino seansi janvāra mēnesī Kultūras namā! Un par to saņem 4ciparu algu. Kā vispār šitos bez-izglītības tārpus var nosaukt par speciālistiem???

 42. Pasaki kaut ko zem īstā vārda, un beidzat tukši mūldēt, bet pamatojiet savu sacīto ar faktiem
  Tapēc arī jaunie tiek šādos amatos, jo vini dara nevis tukši kaut ko mūld zem segvārdiem, nožēlojami.

 43. Nu var komentēt,var klusēt katra izvēle.Bet gribēju pateikt,ka Priedes kundzei var uzticēties,savus labdarus viņa neaizmirst.Roka roku mazgā.kad kundze bija prom no Talsiem un nebija pārliecināta par vēlēšanu rezultātu,tad Dace viņu noformēja darbā Kandavas tehnikumā,darbu gan neviens neredzēja,bet… Tagad bija Priedes kārta atmaksāt par palīdzību. Bet Robertam lai veicas,puisim nav bijusi viegla dzīve,ja citiem vecāki iespēju studēt pasniedz uz paplātes ,bet šim puisim jācīnās pa dzīvi patstāvīgi un viņš to veiksmīgi dara.Turēsim īkšķus un cerēsim,ka puisim veiksies.

  1. Mīļie, novadnieki iesakiet kā ar šīm divām dāmām Daci un Ingu sadraudzējos, vajadzētu darbiņu, tehnikumā esot vēl bonus,
   varot aizskriet padzer kafiju pie direktores ja esi draugos.

 44. Lasot tehnikuma mājas lapu ,skatos,ka Dace trenē skolotāju komandu ar labiem panākumiem,jo spēlēs ar audzēkņiem gūst uzvaras.Sports Roberta mammai tuvs jau no agras jaunības,tad gan viņa mīlēja lekšanas sporta veidu,leca no vienas vīriešu gultas citā,kamēr iekrita Rozentāla gultā un aizķērās tur uz kādu laiku.Cerams, ka tagad, turpinot šo jaunībā iemīlēto sporta veidu,viņa nokļūs sū….. gultā un ilgi neaizkavēsies,bet pievērsīsies skolotāju treņiniem….

  1. Šeit komentāros tiešām var uzzināt par kandavniekiem tādu informāciju, ka mute paliek vaļā. Gan to, kurš kuru jaunībā ir uzvilcis uz desas, gan visus pārējos intīmos sīkumus. Tā turpinot NTZ drīz kļūs populārākas par jebkuru dzelteno prese izdevumu.

 45. Ak dievs ko vel izvilksiet no pagātnes !Vai nepietiek vienreiz ! Lasot tāda sajūta ka daži barojas no visām tām negatīvajām negāciām !

 46. Rozentāls būs īstā grozā,
  Inga noliks visus vietā,
  Kaut vai aizsalis būs dambis,
  Rozentāls būs vai tikai Bambis!

  Hei laili laili laili,
  Hei laili lailu,
  Piedirsām jūs letņ jūra
  Hei laili lai lū:))))

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.