Baiba Reinsone

Aizvadīts ikgadējais Irlavas čempionāts zemledus makšķerēšanā /FOTO/

11. marts bija viena no pēdējām nedēļas nogalēm, kad ziemas prieku baudītāji varēja doties dabā. Viena sabiedrības daļa, kas ir īpaši dabas mīļotāji, turklāt gan ziemā, gan vasarā, ir makšķernieki.

11. marts bija viena no pēdējām nedēļas nogalēm, kad ziemas prieku baudītāji varēja doties dabā. Viena sabiedrības daļa, kas ir īpaši dabas mīļotāji, turklāt gan ziemā, gan vasarā, ir makšķernieki. Un Irlavas sporta nams sadarbībā ar atbalstītājiem «Bišpēteru» ūdens krātuvē bija uzrīkojis Irlavas atklāto čempionātu zemledus makšķerēšanā.

Sacensībās bija pieteikušies un uz ledus uzkāpuši 38 dalībnieki – no Irlavas, Jaunpils, Jaunsātiem, Ozolniekiem, Tukuma, Sēmes, kā arī no Rīgas. Sacensībās 1. vietu ieguva Artis Akmanis no Tukuma ar 1.43 kg loma kopsvaru, 2. – Mārtiņš Ozoliņš no Jaunpils (1,428 kg), 3. – Juris Vēveris no Tukuma (1,218 kg). Aplūkojot kopējo tabulu, var secināt, ka no Bišpēteru ūdens krātuves tika izmakšķerēti aptuveni 10 kg zivju.

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 13. marta, numurā ŠEIT!

Komentāri

  1. Vispār diezgan dīvaini ir makšķerniekus nosaukt par tiem, kas ir īpaši dabas mīlotāji. Tad jau masu slepkavas varētu saukt par īpašiem cilvēku mīļotājiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.