Aizvadīts atklātais Tukuma brazīliešu džiu-džitsu čempionāts

14. decembrī Tukuma sporta skolas telpās notika atklātais Tukuma čempionāts brazīliešu džiu-džitsu (BJJ)

14. decembrī Tukuma sporta skolas telpās notika atklātais Tukuma čempionāts brazīliešu džiu-džitsu (BJJ), kurā savu līdzdalību bija pieteikuši sportisti no vairākām Latvijas pilsētām. Šis čempionāts Tukumā tiek rīkots jau ceturto gadu pēc kārtas. Pasākumu ar Tukuma novada domes atbalstu rīko biedrība «Tukuma brāļi» un to sankcionējusi Latvijas džiu-džitsu federācija.

Sacensībās norisinājās pēc IBJJF (International Brasilian Jiu Jitsu Federation) noteikumiem un tajās startēja sportisti no Rīgas, Liepājas, Saldus, Ventspils, Tukuma, Jelgavas un Jūrmalas, kā arī atlēti no Lietuvas, kopā – 40 dalībnieki. Šajās sacensībās lielā skaitā tika pārstāvēts Tukumā bāzētais BJJ klubs «Gold barbell Tukums», kurā trenējas vairāk nekā desmit šī sporta veida piekritēju.

Sacensības dalībnieki tika dalīti: vīrieši pēc pieredzes pakāpēm (baltajās, zilajās un krāsainajās jostās) stiprākos noskaidroja piecās svara kategorijās: -70 kg; – 80 kg; – 90 kg un +90 kg, bet juniori par medaļām spēkojās svara divīzijās līdz 70 kg, -80 kg un + 80 kg. Sievietes netika dalītas svara divīzijās. Šajās sacensībās godalgotas vietas izcīnīja tukumnieki no jau pieminētās «Gold barbell Tukums». Junioriem līdz 70 kg 2. vietu izcīnīja Maiks Vārpiņš, bet kategorijā «vīrieši» Kasparam Beķerim (līdz 70 kg) – 3. vieta, bet Ilvaram Tabulēvicam (līdz 90 kg) – 2. vieta.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.