Aizvadīta kārtējā ”Elvi” florbola līgas spēle vīriešiem

Sestdien, 22. februārī Irlavas sporta namā tika aizvadīta kārtējā ”Elvi” līgas spēle vīriešiem, otrajā aplī, kura noslēdzās ar ”Irlava/Avant” uzvaru ar rezultātu 12:4.

Komanda ’‘Irlava/Avant’’ savā mājas laukumā uzņēma ‘’Kurši/Ekovalis’’ , kurai tā bija regulārās sezonas noslēdzošā spēle. Viņiem vieta  līgas play- off  jau bija nodrošināta, savukārt mājiniekiem svarīgs bija katrs punkts. Spēles rezultāts tika atklāts pirmā perioda astotajā minūtē, vārtus gūstot viesu komandas spēlētājam Ričardam Dēvitam, taču tad divi noraidījumi, kurus izmantoja mājinieki. Uzņemot Kristapa Kozlovska piespēli savus pirmos vārtus guva Kristers Paulovičs, tam sekoja vēl divi veiksmīgi metieni, kurus realizēja Ričards Gruziņš un Emīls Krūmiņš, tādējādi pirmo periodu noslēdzot ar rezultātu 3:1.

Otrais periods turpinājās ar ’‘Irlava/Avant’’ ofensīvu tai gūstot vēl divus vārtus (Emīls Krūmiņš, Mareks Stančiks). Spēles 23. minūtē viesu komanda pieprasīja pārtraukumu, iespējams, lai panāktu spēles gaitas maiņu – nesekmīgi. Vēl viens vārtu guvums mājinieku komandas spēlētāja Emīla Krūmiņa izpildījumā, kam sekoja viesu komandas vārtsarga maiņa. Spēles 28. minūtē viesu komanda saņēma kārtējo noraidījumu, esot vairākumā Renārs Austrums guva jau septītos ’‘Irlava/Avant’’ vārtus. Pēc tam viesiem esot jau pilnā sastāvā vēl divi vārti mājinieku Renāra Austruma un Kristapa Kazlovska izpildījumā, kam sekoja vieni atbildes vārti. Otrā perioda beigās mājinieku komandas spēlētājs Mareks Stančiks saņēma divu minūšu noraidījumu par spēli guļus, bet viesu komanda tā arī nespēja realizēt esošo vairākumu periodam noslēdzoties 9:2.

Neskatoties uz viesu centieniem, trešais periods jaunas vēsmas nenesa. ‘’Kurši/Ekovalis’’ izdevās gūt divus vārtus tikai tad, kad Irlavas komandas vārtsargs jau bija atstājis spēles laukumu dodot papildus vietu laukuma spēlētājam, lai iegūtu pēc iespējas lielāku vārtu pārsvaru.  Laukuma saimnieki guva vēl trīs vārtus – divi Renāra Austruma, vieni – Renāra Stančika kontā. Spēlei noslēdzoties ar rezultātu 12:4. Lai arī spēles rezultāts graujošs, mazliet pietrūka, lai irlavnieki kvalificētos izslēgšanas spēlēm. Viņiem tik svarīgajā paralēli notiekošajā mačā florbola komanda ”Valmiera” pēcspēles metienos ar rezultātu 7:6 uzvarēja florbola komandu ”LH.LV/Oxdog Ulbroka”. Pateicoties labākai gūto un ielaisto vārtu attiecībai izslēgšanas spēlēm kvalificējās ”Valmiera”.
Par spēles labāko spēlētāju no mājinieku komandas tika atzīts Emīls Krūmiņš.

Sezonas turpinājumā cīņas par palikšanu augtākajā līgā.