No personīgā arhīva

Airētājai Elzai Gulbei – sudrabs Itālijā

No 7. līdz 9. aprīlim Itālijas pilsētā Piediluco norisinājās jau XXI Paolo d’Aloja airēšanas regate, kurā piedalījās sportisti no 22 valstīm.
Šīs sacensības no citām atšķiras ar to, ka tajās nebija gandarījuma braucieni (vienīgā iespēja iekļūt finālā bija labi nostartēt pirmajā braucienā).

Šīs sacensības no citām atšķiras ar to, ka tajās nebija gandarījuma braucieni (vienīgā iespēja iekļūt finālā bija labi nostartēt pirmajā braucienā). Sacensības sākās 7. aprīļa vakarā. Divos priekšbraucienos nācās cīnīties par vietu finālā. Sīvā cīņā cīnoties ar airētāju no Čehijas, priekšbraucienā vāneniece Elza Gulbe finišēja 3. un kvalificējās nākamās dienas finālam, kurā ierindojās 5. vietā. Tās pašas dienas vakarā atkal notika priekšbraucieni, kuros pirmās trīs laivas iekļuva finālā. 9. aprīļa rīta finālā E. Gulbe izcīnīja 2. vietu!

Šīs sacensības bijušas kā laba iesildīšanās pirms Eiropas čempionāta, kas norisināsies maija beigās Čehijas pilsētiņā Račicē.