Zobārstniecība, kurā vienmēr justies droši un ērti

Lielai daļai cilvēku zobārsta apmeklējums saistās ar ne visai patīkamām emocijām – bailēm, satraukumu, pat vainu un kaunu, ja ir apziņa, ka zobi nav labā stāvoklī un ilgstoši atstāti novārtā. Visas šīs emocijas var atturēt no došanās pie zobārsta un novilcināt pieteikšanos uz tik nepieciešamajām manipulācijām.

Šādas satraucošas izjūtas saistībā ar zobārsta apmeklējumu izjūt gan pieaugušie, gan bērni, it īpaši, ja bijusi arī negatīva pieredze zobārsta kabinetā – sāpes, kaunināšana, neiecietība utt. 

Par visu šo negatīvo emociju gūzmu un bailēm varat aizmirst, jo Rīgā pieejama pirmā zobārstniecība ar īstu ģimeniskuma sajūtu. Vieta, kurā padomāts ne tikai par profesionālu darba rezultātu, bet īpaši tiek pievērsta uzmanība katra pacienta fiziskajai un emocionālajai labsajūtai. Gan lieli, gan mazi pacienti šeit var justies kā mājās – mierīgi, mājīgi un ērti.

Labošana un ārstēšana ar modernākajām metodēm

Dr. Apines zobārstniecības klīnikāstrādā pieredzējuši speciālisti, kuri arodu apguvuši ne tikai Latvijā, bet arī modernākajās ārvalstu klīnikās, kur apgūtas jaunākās darba metodes. Pacienti šeit var saņemt savam zobu veselība stāvoklim pielāgotu ārstēšanu, kas palīdzēs atrast optimālāko risinājumu zoba saglabāšanai, ja tas ir iespējams. Zobu plombēšanai tiek izmantoti augstākās kvalitātes materiāli, kas ir īpaši izturīgi un pieskaņojami zoba dabiskajam tonim, lai labotā vieta būtu nemanāma. Visbiežāk tiek izmantotas kompozīta jeb baltā hēlija plombas, kā arī onlejas jeb porcelāna plombas, kas ir vēl izturīgākas un ieteicamas gadījumos, ja zobs zaudējis vairāk nekā pusi savu audu.

Individuāli risinājumi smaida estētikas atjaunošanai

Klīnikas speciālisti palīdzēs arī tad, ja ir zaudēti zobi vai neapmierina esošo zobu estētika. Ar mūsdienīgiem un individuāli pielāgotiem risinājumiem iespējams pilnībā atjaunot ne tikai smaida estētiku, bet arī funkcionalitāti. “Dr. Apines zobārstniecībā” pieejama gan zobu protezēšana, gan implantēšana. Speciālists, izvērtējot pacienta situāciju, vēlmes un iespējas, iesaka piemērotāko risinājumu. Tās var būt gan izņemamas protēzes, gan neizņemami implanti, kas pilnībā aizvieto dabisko zobu. Tāpat pieejami arī tādi estētiskie risinājumi kā kroņi, venīri jeb porcelāna plāksnītes un citi, ar kuru palīdzību var izlīdzināt zobu rindas, aizsegt spraugas un padarīt smaidu skaistāku un estētiskāku.

Bērnu zobārstniecība – ar iejūtību un pacietību

Atrast klīniku, kur pieejams labs un iejūtīgs bērnu zobārsts, nemaz nav tik viegli. Tāpēc vecāki mēdz ilgstoši ievākt atsauksmes un izskatīt dažādus variantus. “Dr. Apines klīniku” tieši šī iemesla dēļ izvēlas jau simtiem ģimeņu no visas Latvijas, jo zina, ka te vienmēr par bērniem parūpēsies saprotoši un pieredzējuši ārsti, kuri atradīs kopīgu valodu ar katru mazo pacientu. Īpaši padomāts arī par patīkamu un mierīgu atmosfēru, lai bērni justos droši, nebaidītos un nejustos kā pie ārsta, bet gan ciemos pie draugiem, par kādiem visbiežāk arī zobārsti kļūst. Zobārsts arī bērnam saprotamā veidā paskaidro, kas tiks darīts, lai nebūtu lieka satraukuma.

Labošana pilnā narkozē un ar smieklu gāzi

Gadījumos, kad bērnam vai pieaugušajam jāveic apjomīgāki zobu labošanas darbi, arī tad, kad lokālā anestēzija nav efektīva, klīnikā izmanto pilno narkozi. Tas ir drošs un ērts risinājums arī tiem pacientiem, kuri ļoti baidās vai arī ar fizisko un garīgo veselību saistītu iemeslu dēļ nevar mierīgi pavadīt zobārsta krēslā ilgāku laiku. Vispārējā narkoze garantē, ka pacients nejūt sāpes, bailes un citus nepatīkamus blakusefektus. Lai mazinātu satraukumu vizītes laikā, iespējams arī saņemt smieklu gāzi. Tā nav narkoze, bet rada patīkamu atslābumu un nomierina. Šī metode ir pilnībā droša un neatstāj negatīvu ietekmi uz organismu. Tāpat var arī austiņās klausīties nomierinošu mūziku.

Mājīga un ikvienam pacientam pielāgota vide

Lai klīnikas telpās ikviens pacients neatkarīgi no vecuma un fiziskajām iespējām justos ērti, ir padomāts par pielāgotu vidi gan jaunajiem vecākiem, gan maziem bērniem, gan senioriem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Interjers veidots mājīgs un patīkams, lai veicinātu mājas, nevis slimnīcas atmosfēru. Īpaši padomāts par bērniem un viņu aktivitātēm – pieejams rotaļu stūrītis, krāsojamie materiāli, rotaļlietas, ar kurām spēlēties. Mazie pacienti pēc vizītes arī saņem iepriecinājuma dāvaniņas par drosmi un pacietību manipulāciju laikā. 

SOS pieraksts un pieņemšana arī sestdienās

Dr. Apines zobārstniecības klīnika” ir mūsdienīga iestāde, kas pielāgojas savu pacientu vajadzībām, tāpēc klīnikā ir iesviesti vairāki pakalpojumi, kas atvieglo klientu piekļuvi pakalpojumiem steidzamos gadījumos. SOS pieraksts nodrošina iespēju nokļūt pie zobārsta tajā pašā vai nākamajā dienā, ja ir akūta situācija, kas nevar gaidīt līdz plānotajai vizītei. Bet pieraksti sestdienās ir īpaši ērti tiem, kuru darba režīms neļauj ierasties klīnikā darba dienās un standarta darba laikā. Protams, šie pakalpojumi ir ar paaugstinātu maksu, bet visbiežāk pacientiem svarīgi ir saņemt pakalpojumu ātri un sev ērtā laikā, tāpēc ir gatavi arī maksāt vairāk un ir priecīgi, ka klīnika piedāvā iespēju nokļūt savā zobārstniecībā, nevis akūtā situācijā jādodas citviet, kur nav pārliecības par pakalpojumu kvalitāti.

Piesakiet vizīti pie nepieciešamā zobārstniecības speciālista mājaslapā apinesklinika.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *