Ziedi – vienmēr laikā!

Ja ir kas tāds, par ko mūs – latviešus – apskauž daudzi eiropieši, tad tā ir skaistā ziedu dāvināšanas tradīcija. Jubilāriem jubilejās, skolotājiem – skolotāju dienās, aktieriem pēc izrādēm un arī vienkārši tāpat – lai iepriecinātu sev tuvos uz mīļos, mēs ierasti pasniedzams ziedu pušķus.

Mūsdienu steidzīgajā ikdienā, ko arvien lielāka daļa pavada pie datora kādā birojā vai arī, strādājot attālinātā režīmā, reizēm tādām lietām, kā notikumam atbilstošu ziedu izvēlei, cilvēcīgi gan nepietiek laika. Un tad nu atliek šo puķu pušķi palūgt izvēlēties kādam citam, vai tomēr uzticēt jautājumu jomas ekspertiem – profesionāliem floristiem, kuri izvēlēsies sezonai un citiem parametriem atbilstošus ziedus. Un, ja vēl laika pietrūkst ne tikai izvēlei, bet arī pašai dāvināšanai, daudzi interneta  ziedu piegādi. Starp citu, ziedu piegāde varbūt pārsteigums pats par sevi! Iedomāsimies gaviļnieku, kurš nesteidzīgi malko rīta kafiju un pēkšņi tiek pārsteigts ar krāšņu, iespaidīgu ziedu pušķi! Visticamāk, dāvinātājs saņems pat publisku “paldies”, jo, ja pārsteigums būs izdevies, retais atturēsies nepalielīties ar to sociālajos tīklos…

Kā izvēlēties piemērotu interneta ziedu veikalu? Svarīgi būtu, lai veikals, kā, piemēram, florexshop.lv, sadarbojas tikai ar labākajiem ziedu audzētājiem un vienmēr piedāvājam svaigus, kvalitatīvus, dažādu šķirņu ziedus bez starpniekiem. Svarīgi arī noskaidrot, vai veiklas strādā katru dienu, jo, kā zināms, svētki mēdz būt cauru gadu, ne tikai darba dienās. Visbeidzot, jāņem vērā, ka, ja plānojam izmantots ziedu piegādes pakalpojumu, piemēram, Valentīndienā, Māmiņdienā, 8. martā, vai citā populārā sveikšana reizē, tas jādara pēc iespējas laicīgāk – vismaz divas dienas pirms plānotās piegādes. Tā izvairīsimies no nepatīkamās situācijas, ka paši paliekam bez iespējas dāvināt, bet sveicamais – bez pārsteiguma!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.