Vinila grīdas – universāla izvēle dažādām telpām

Izvēloties grīdas segumu, daudz kas var noiet greizi. Tā atzīst grīdu eksperti no uzņēmuma “Grīdas stils”. Nereti cilvēki primāri domā par gaumi un vizuālo izskatu, aizmirstot par grīdas funkcionalitāti.

Tā, nereti, cilvēki ieliek smalku trīsslāņu parketa grīdu un tad bieži pārvietojas par to ar apaviem, to noskrāpējot. Tāpat var arī ielikt laminātu virtuvē, aizmirstot pārdevējam pajautāt, vai tas ir piemērots vidēs ar mainīgu mitruma līmeni. Starp visiem zināmiem populāriem materiāliem kā lamināts, linolejs un koka grīdas pastāv viena lieliska alternatīva – vinila grīdas, kas derēs plašām situācijām. “Grīdas stils” iepazīstina ar šī materiāla priekšrocībām.

  • Tas ir materiāls, kurš reizē var būt tikpat lokans, kā paklājs, bet tikpat elegants, kā parketa grīdas segums.
  • Par tā būtiskāko priekšrocību tiek uzskatīta augstā mitrumizturība, tāpēc to var likt gan virtuvē, gan vannasistabā.
  • Tāpat šajās telpās noder vinila grīdu augstā hidroizolizācija, kas to padara līdzvērtīgu pavisam blīviem grīdas segumiem.
  • Jebkurai telpai lieliska priekšrocība būs šī materiāla piemērotība silto grīdu ierīkošanai.
  • Vinila grīdas ir viens no visvieglāk uzturamajiem segumiem, gan no kopšanas viedokļa, gan tādēļ, ka nepieciešami maz regulāri uzturēšanas darbi, kā tas ir koka grīdām.
  • Galvenā priekšrocība šīm grīdām – plašais modeļu daudzums un to kopējais vizuālais tēls. Vinila grīdas visvairāk no visiem šāda veida materiāliem var kalpot kā imitācija citiem grīdu veidiem.

Ja plānojat remontu kādā no sava īpašuma telpām, vai arī nespējat izlemt, kādu auru vēlaties ieviest savā jaunuzbūvētajā mājoklī, grīdas izvēle ir būtiska daļa no tā, kā telpa beigās izskatīsies. “Grīdas stils” ir uzņēmums, kurš spēs jums palīdzēt ar pareizās grīdas izvēli – no vinila grīdas līdz parketam, kā arī ar šī seguma uzstādīšanu. Uzņēmums nodrošina pilnu servisu – no stila un materiāla izvēles līdz pat pilnai uzstādīšanai. Ar “Grīdas stils” jums nebūs jāuztraucas ne par nekvalitatīvu materiālu, ne par sliktu ieklāšanas procesu. Tādēļ varat aizmirst par iespējamību, ka pēc pāris mēnešu lietošanas grīda jau būs jāpielabo.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *