Sporta krūšturi: kā izvēlēties pareizos?

Sporta krūšturu izvēle nav nemaz tik viegla, kā sākumā varētu šķist. Ja ikdienas krūšturis ir ikvienai sievietei, tad sporta krūšturis nav visām. Pat, ja sieviete nodarbojas ar sportu, tas nenozīmē, ka viņa ir iegādājusies sporta krūšturi, jo nav jau aizliegts sportot parastā ikdienas krūšturī. Tomēr noskaidrosim, kāpēc labāk vilkt sporta krūšturi sportošanas laikā, pat ja tas nav tik skaists un seksīgs, kā ikdienas krūšturis.

Kāpēc izvēlēties sporta krūšturi?

Sieviešu krūtis viegli zaudē elastību. Ja sieviete aktīvi un intensīvi kustās, tad krūtis var izstiepties un zaudēt savu tvirtumu. Sporta krūšturis atbalsta krūtis sporta laikā, lai novērstu šādu efektu. Ikdienas krūšturi neatbalsta krūtis pietiekami stingri aktīvu kustību laikā, tāpēc, ja tu regulāri sporto, tad labāk atrast sev piemērotu sporta krūšturi.

Kā izvēlēties labu sporta krūšturi?

Galvenais ir pareizā izmēra izvēle. Jāņem vērā gan bļodiņas izmērs, gan izvēlētā sporta aktivitāte. Ne visas sportiskās aktivitātes ir pārmērīgi aktīvas, tāpēc ne vienmēr jāizvēlas pats stingrākais sporta krūšturis. Piemēram, nodarbojoties ar jogu vai pilatēm aktivitāte nav tik intensīva, kā skrienot vai spēlējot volejbolu. Sporta krūšturiem ir dažādi modeļi, tāpēc ir jāsaprot, kurš sporta krūšturis būs tev un tavai sporta aktivitātei piemērotākais. Krūštura bļodiņām ir jāaptver krūts pilnībā, kā arī krūštura lencītes nevar spiesties plecos. Parasti gan sporta krūšturiem ir salīdzinoši platas lences, tomēr tam ir jāpievērš uzmanība. Ir svarīgi, lai tu izvēlētajā sporta krūšturī justos ērti, un tev sportošanas laikā nebūtu jādomā par sporta krūšturi.

Sporta krūšturis mazām krūtīm

Arī maza vai vidēja izmēra krūtīm ir nepieciešams sporta krūšturis. Ja sporta veids ir visai relaksējošs un nav aktīvs, tad jāizvēlas sporta krūšturis ar vidēju atbalstu. Izvēlies krūšturi, kas ir izgatavots no elastīgiem un mīkstiem materiāliem, piemēram, kokvilnas un elastāna sajaukums ir ideāla kombinācija. Tas būs pietiekami mīksts un elastīgs, un tu tajā jutīsies patiešām ērti. Mazu un vidēju izmēru krūtīm parasti sporta krūšturi ir ar platu lenti zem krūtīm. Tas novērš krūštura pārvietošanos sporta aktivitātes laikā. Krūšturis paliks savā vietā, un tev tas nebūs ik pa laikam jāpiekārto – tu par to varēsi pilnībā aizmirst. Mazo krūšu īpašniecēm sprota krūšturu izvēle ir ļoti liela.

Sporta krūšturis lielām krūtīm

Lielu krūšu īpašniecēm (sākot no D izmēra) bieži vien ir grūtības atrast piemērotu krūšturi ikdienai. Arī ar sporta krūšturiem var būt sarežģīti. Tomēr lielo krūšu īpašniecēm sporta krūšturis ir īpaši svarīgs, jo bez tā sportot būs ļoti grūti. Parastie krūšturi nespēs pietiekami atbalstīt lielas krūtis un noturēt tās vietā sportošanas laikā. Ja mazu krūšu īpašnieces varētu izlīdzēties ar ikdienas krūšturi, tad lielo krūšu īpašniecēm bez sporta krūštura neiztikt.

Lielu krūšu īpašniecēm obligāti jāizvēlas sporta krūšturis, kas nodrošina stabilu un spēcīgu krūšu atbalstu. Labāk izvēlēties krūšturus ar platām lencītēm, jo tās palīdzēs noturēt lielo krūšu svaru. Izvēlieties sporta krūšturi ar regulēšanas iespējām. Daudzi sporta krūšturi mazām krūtīm ir gluži kā topiņi – tiem nav nekā regulējama. Tomēr lielo krūšu īpašniecēm būs ērtāk, ja varēs pielāgot sporta krūšturi tā, lai tas pietiekami balstītu un būtu pietiekami ērts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *