Sētas vārti ar automātiku – pasūtiet pie «RIPO International»

Sētas vārti ir viena no privātīpašuma vizītkartēm, kas ir labi pamanāma un veido teritorijas koptēlu. Protams, vārti arī ir neatņemams drošības elements, kas nodala teritoriju un neļauj tajā iekļūt nepiederošām personām. Ikvienam saimniekam ir skaidrs, ka sētas vārti un to uzstādīšana prasīs lielākas investīcijas, tāpēc loģiska ir vēlme par ieguldīto naudu saņemt kvalitatīvu produktu, kas uzticami kalpos daudzus gadus. 

RIPO International” ir pieredzējis un klientu novērtēts vārtu ražotājs, kas apkalpo klientus ne tikai Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs. Sortimentā tiek piedāvāti garāžu, industriālie un arī augstas kvalitātes sētas vārti, kurus iespējams aprīkot ar mūsdienīgu un uzticamu automātiku, kas ikdienu padarīs vēl ērtāku un drošāku.

Kāpēc izvēlēties bīdāmos sētas vārtus

Salīdzinot bīdamos un veramos vārtus, arvien lielāku popularitāti iegūst tieši bīdāmie vārti. Un tam ir pamatots iemesls. Šāda tipa vārti ir funkcionāli un ērti lietojami ikvienā īpašumā. Bet pati nozīmīgākā priekšrocība ir tā, ka bīdāmie vārti neaizņem papildu teritoriju ne pagalmā, ne ārpus tā, jo tiem nav vajadzīga vēršanās zona.

Bīdāmie sētas vārti ir gudra izvēle, ja pagalms ir neliels un ir vēlme racionāli izmantot katru tā kvadrātmetru. Uzstādot šādus vārtus, nevajadzēs satraukties par to, cik tuvu vārtiem drīkst kaut ko novietot. Piemēram, auto var stāvēt pat 20 cm attālumā. Tas ļauj pagalmā satilpināt gan vairākus auto, gan brīvi pēc savām vēlmēm iekārtot zonu vārtu tuvumā, jo konstrukcija kustēsies paralēli žogam un netraucēs.

Kādas ir “RIPO International” vārtu priekšrocības

  • Tikai kvalitatīvi izejmateriāli un gala produkts

Uzņēmums izvirzījis augstākos standartus savu produktu kvalitātei, tāpēc ražošanas procesā tiek izmantoti tikai paši kvalitatīvākie materiāli no vadošajiem piegādātājiem Eiropā. Sadarbība notiek ar tādiem zināmiem izejmateriālu ražotājiem kā Sapa, Nexer, Isotra, Teckentrup, FlexiForce. Vārtu rāmis izgatavots no izturīga augstas kvalitātes metāla, sijas tiek piemeklētas atbilstoši vārtu izmēram un apšuvuma svaram. Bīdamās daļas riteņi ir kvalitatīvi un izturīgi, kas nodrošina klusu vārtu darbību.

  • Automātika ar dažādiem vadības mehānismiem

Pēc klienta vēlmēm izgatavotie vārti tiek aprīkoti ar piemērotu automātiskās vēršanās sistēmu. Tiek izmantota tikai uzticama automātika no vadošajiem ražotājiem Vācijā un Itālijā. Tieši vēršanās sistēma veido lielāko daļu vārtu sniegto ērtību, tāpēc tai jāstrādā nevainojami, jābūt klusai un uzticamai. Izvēloties “RIPO International” sētas vārtus, klienti par to var būt pilnībā pārliecināti.

  • Pieredzējuši un zinoši speciālisti

Uzņēmumā “RIPO International” strādā profesionāla un pieredzējusi speciālistu komanda, kas ar lielāko atbildību un rūpību realizē katra klienta pasūtījumu atbilstoši individuālajām vēlmēm – sākot no saskaņošanas un mērījumu veikšanas, ja tas nepieciešams, līdz pat uzstādīšanai un garantijas servisam.

  • Individuāla pieeja katram klientam

RIPO International” ir izaudzis no neliela ģimenes uzņēmuma, tāpēc zina, cik būtiska ir individuāla pieeja katra klienta vajadzībām. Uzņēmums to spējis saglabāt arī tagad, kad klienti ir ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. Klientam ir iespēja iegūt tieši sava īpašuma specifikai un vajadzībām piemērotus sētas vārtus, kuru apdare veidota no tādiem materiāliem un tādā dizainā, kādu klients vēlas.

  • Pilns serviss augstā kvalitātē.

Klienti, kuri izvēlas uzticēt savu vārtu izgatavošanu “RIPO International”, var būt droši, ka saņems pilnu servisu augstā kvalitātē – sākot ar komunikāciju par piemērotākā produkta izvēli, līdz pasūtījuma izgatavošanai, uzstādīšanai un tehniskajam atbalstam. Darbinieki regulāri iziet apmācības, lai celtu savu kvalifikāciju un spētu īstenot arī apjomīgus un sarežģītus projektus.

Uzziniet vairāk par sētas vārtiem, to cenām un veiciet pasūtījumu ripointernational.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *