Sekciju vārti – labs risinājums industriālu objektu modernizēšanai

Industriālie sekciju vārti šobrīd ir viens no pieprasītākajiem vārtu veidiem, kuru uzņēmēji izmanto, lai modernizētu un labiekārtotu gan ražošanas telpas, gan noliktavas un garāžas. Sekciju vārtu daudzveidīgie risinājumi, augstā kvalitāte un ērtā montāža ļauj viegli pielāgot šos vārtus katra uzņēmuma individuālajām vajadzībām, kā arī ēku un telpu specifikai.

Kvalitatīvus sekciju vārtus, kuru ražošanā izmantoti labākie Eiropas vadošo piegādātāju izejmateriāli, par konkurētspējīgām cenām varat pasūtīt ražošanas uzņēmumā “RIPO International”.

Sekciju vārtu galvenās priekšrocības

 • Pielāgojami jebkurai ailei

Sekciju vārti ir vieni no tiem, kurus viegli iespējams pielāgot gandrīz jebkuras ēkas arhitektūrai, telpu specifikai un aiļu izmēriem. Sekciju vārtu izmērus ražošanas procesā var pieskaņot vēlamajam izmēram, radot efektīvu vēršanās risinājumu, kas ideāli der tieši šim uzņēmumam un tā telpu īpatnībām. Tos var ierīkot pat nestandarta formas ailēs, kuros cita veida vārtus ielikt tehniski nebūtu iespējams.

 • Vertikāla vēršanās – neaizņem papildu vietu

Sekciju vārti veras uz augšu, kas ir viena no to galvenajām priekšrocībām. Un līdz ar to nav vajadzīga papildu vēršanās vieta ne telpu iekšpusē, ne ārpusē. Tas ļauj ietaupīt daudz vietas un optimālāk izmantot pieejamo telpu.

 • Augsta siltumizolācijas spēja

Ierīkojot sekciju vārtus, iespējams arī palielināt telpu kopējo siltumizolāciju. Pieejami vārti, kuri izgatavoti no metāla sendvičtipa paneļiem, kas pildīti ar augstākās klases putu siltinājumu. Ar tiem var aprīkot ārējās ailes, lai papildus siltinātu ēku, bet iekštelpu ailēm izvēlēties nesiltinātus sekciju vārtus.

 • Efektīvs veids, kā nodalīt telpas

Sekciju vārti ir efektīvs veids, kā sadalīt industriālās telpas atsevišķās slēdzamās zonās. Tas ļauj palielināt telpu efektivitāti, atvieglo darba organizāciju un paplašina funkcionalitāti. Piemēram, iespējams nodalīt atsevišķas telpas, kuras tiek izīrētas, vai izveidot telpas specifiskām vajadzībām.

 • Iespējams aprīkot ar durvīm un logiem

Šo vārtu konstrukcija ļauj tos viegli papildināt ar logiem vai durvīm, ja klientam tas ir nepieciešams, iegūstot papildu ērtības un gaismas avotu. Durvis ļauj vārtu zonu izmantot, arī tos pilnībā neatverot, bet logi ir ekonomiski izdevīgs veids, kā iegūt papildu dienasgaismu industriālajās telpās.

 • Mūsdienīgi aizslēgšanas un drošības risinājumi

Mūsdienīgi slēgšanas risinājumi ļauj sekciju vārtus padarīt maksimāli drošus un atveramus tikai piederošām personām. Pieejami mehānismi gan vārtu aizslēgšanai no iekšpuses, gan kvalitatīvas atslēgas vārtu aizslēgšanai no ārpuses.

 • Var aprīkot ar automātisko vēršanos

Papildu drošību un ērtības var iegūt, aprīkojot sekciju vārtus ar uzticamu automātisko vēršanās mehānismu. Tas ir īpaši ērti vietās, kur vārtu izmantošana ir intensīva. Atliek tikai izmantot vadības pogu, pulti vai citu izvēlēto vadības veidu, lai vārti paši dažās sekundēs paceltos un nolaistos.

Kāpēc sadarboties ar “RIPO International”

Vārtu ražotājs “RIPO International” šajā nozarē darbojas jau 30 gadus un no neliela ģimenes uzņēmuma izaudzis par spēcīgu un eksportējošu uzņēmumu. Kāpēc sekcijas vārtu izgatavošanai izvēlēties tieši šo ražotāju? Jo “RIPO International”:

 • nodrošina individuālu pieeju katram klientam;
 • veic pilnu servisu – konsultē, ražo, uzstāda un apkalpo;
 • komandā strādā pieredzējuši un profesionāli meistari;
 • izmanto tikai kvalitatīvus izejmateriālus no vadošajiem piegādātājiem;
 • ražo ne tikai sekciju, bet arī citus industriālos un teritoriju vārtus;
 • vienmēr garantē augstākās kvalitātes gala produktu.

Uzziniet vairāk par “RIPO International” ražotajiem sekciju vārtiem, to cenām un veiciet pasūtījumu mājaslapā ripointernational.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *