Pieci nagu kopšanas līdzekļi, kuriem jābūt mājās

Pēdējais gads mums licis atsvaidzināt skaistumkopšanas prasmes un apgūt arī jaunas, jo salonu apmeklēšana periodiski bijusi ierobežota. Ja bez daudzām skaistuma procedūrām vēl varēts tīri labi iztikt, tad nagu kopšana vienmēr bijusi un joprojām ir viena no aktualitātēm, kuru nākas veikt arī mājas apstākļos.

Lai paša spēkiem parūpētos par skaistu manikīru, nepieciešami kvalitatīvi nagu kopšanas līdzekļi un instrumenti. Kam tad vienmēr jābūt pa rokai, lai veiktu nagu aprūpes minimumu jebkurā laikā? Esam izvēlējušies piecus tik vienkāršus, bet tajā pašā laikā svarīgus nagu kopšanas līdzekļus, kurus iesakām turēt savā skaistumkopšanas produktu plauktiņā.

Nagu lakas noņēmējs

Nolupusi nagu laka, iespējams, ir pats sliktākais, kas var būt redzams uz nagiem. Tāpēc mājās vienmēr ir jābūt nagu lakas noņēmējam, lai jebkurā situācijā ātri atbrīvotos no lakas, ja tā vairs nav labā stāvoklī. Labāk izvēlēties tīrus un sakoptus nagus bez lakas pārklājuma, nevis košu manikīru, kas jau manāmi apskādēts.

Nagu lakas noņēmēji ir dažādi – gan ar, gan bez acetona. Ja nagi ir trausli un plāni, tad labāk izvēlēties nagu lakas noņēmēju bez acetona, kas būs saudzīgāks, nepadarīs nagus sausus. Ja nagi tiek bieži krāsoti un tīrīti, labāk iegādāties dārgāku un kvalitatīvāku noņēmēju ar kopjošām sastāvdaļām. Tas attiecas arī uz citiem nagu kopšanas līdzekļiem – labāk izvēlēties profesionālus produktus, kas nepievils.

Nagu un roku krēms

Vēl viena problēma, kas var ātri sabojāt jūsu roku un nagu izskatu, ir sausa un sasprēgājusi āda gan uz rokām, gan nagu zonā. Tas ne tikai rada nepatīkamu sajūtu, bet arī neglaimo personīgajam tēlam. Tāpēc krēmam nagiem un rokām ir jābūt obligātam elementam ikvienas sievietes rokassomiņā. It īpaši tagad, kad tik bieži jāmazgā un jādezinficē rokas, kas liek ādai zaudēt mitrumu un labo izskatu. Krēms jāuzklāj vairākas reizes dienā vai pēc nepieciešamības.

Nagu vīle

Visi zina to nepatīkamo sajūtu, kad ir aizlūzis nags, tas ķeras apģērbā vai ir guvis nopietnāku traumu un nolūzis pavisam. Šāda situācija var izbojāt dienu pilnībā. Tāpēc sievietes rokassomiņā un mājas skaistuma produktu arsenālā jābūt nagu vīlei, ar kuru novērst šo traģēdiju. Protams, nagu vīle ir viens no manikīra un nagu aprūpes pamat instrumentiem, ar kuru tiek pielāgots vēlamais nagu garums un forma. Arī nagu vīles iegādei noteikti nevajadzētu taupīt naudu, labāk iegādāties profesionālu vīli vai vairākas, kas kalpos uzticami un būs nagiem saudzīgas.

Nagu stiprinātājs

Nagi ik dienu tiek pakļauti intensīvai ietekmei – uz tiem ne tikai liek dažādus mākslīgos pārklājumus, bet tos ietekmē arī apkārtējā vide, sadzīves ķīmija, organisma vispārējais stāvoklis un dzīvesveids. Tāpēc, lai nagi būtu skaisti, labi augtu, ikdienā tos ir jāstiprina ar speciāliem līdzekļiem. Nagu stiprinātājs, kas bagātināts ar dažādiem vitamīniem, atjaunos bojāto virskārtu un palīdzēs iegūt spēcīgus, stingrus un veselīgus nagus. Nākamreiz, kad veikalā izvēlēsieties jaunu laku, nopērciet arī nagu stiprinātāju.

Kutikulas kopšanas līdzeklis

Kas vēl nepieciešams, lai nagi izskatītos kopti arī tad, ja nav apmeklēts manikīra salons? Jābūt sakoptai kutikulas zonai. Kārtīgi atbīdīta un sakopta kutikula padara nagus daudz skaistākus, veido harmonisku formu un rada koptu roku iespaidu. Krēms kutikulas padara mīkstākas un palīdz vieglāk atbrīvoties no liekās ādas, kas uzvirzījusies uz naga. Pēc tam, kad krēms iedarbojies, kutikula jāatbīda ar speciālu instrumentu. Lieko ādu arī var noņemt ar knaiblītēm, bet tas jādara ļoti uzmanīgi, lai neiegrieztu pārāk dziļi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.