Pieci iemesli izvēlēties PVC logus

Renovējat ēku vai ceļat jaunu māju? Tad noteikti ir jādomā par to, kādus logus izvēlēties. Mūsdienās tiek izgatavoti koka, alumīnija vai plastikāta logi. Šajā rakstā apskatīsim plastikāta logu priekšrocības.

Energoefektivitāte un teicama siltumizolācija

Loga rāmji, kas izgatavoti no poli-vinil-hlorīda (PVC), izceļas ar augstu energoefektivitāti. Plastmasas logiem ir arī ievērojams siltumizolācijas koeficients, tāpēc samazinās siltuma enerģijas izplūšana caur logiem, kas tieši ir tā vieta, kur ir vislielākie siltuma zudumi.

Jūs nevarat ietekmēt ļoti strauji augošās energoresursu cenas, bet jūs varat parūpēties par šo resursu taupīšanu, izvēloties energoefektīvus logus. Pievērsiet uzmanību logu siltumizolācijas koeficientam, ko apzīmē ar burtu U! Tas tiek norādīts gan rāmim, gan stikla paketei, gan gatavam konkrēta izmēra logam. Šim skaitlim ir jābūt pēc iespējas mazākam – jo mazāks skaitlis, jo siltāks logs!

Skaņas izolācija

Šis aspekts ir svarīgs lielpilsētu iedzīvotājiem un lidostu vai autoceļu tuvumā dzīvojošiem cilvēkiem. Ir zināms, ka ilgstošs augsts trokšņu līmenis ļoti kaitīgi iedarbojas uz cilvēka veselību, piemēram, rada satraukumu un miega traucējumus, samazina uztveres spējas bērniem, veicina sirds un asinsvadu slimību attīstību. Sevi pasargāt var, izvēloties plastmasas logus, jo tiem ir ļoti augsts trokšņu izolācijas līmenis.

Daudzveidīgs dizains

Plastikāta logus var pieskaņot jebkuram namam, izvēloties rāmju krāsu gan iekšpusē, gan ārpusē, kā arī dažādus dekoratīvos elementus vai pat formu, kā arī izvēloties palodžu krāsu. Logi ir ēkas fasādes elements, kas piešķir mājai unikālu noskaņu.

Viegla kopšana

Augstas kvalitātes PVC logi (atšķirībā no koka logiem) ir ērti kopjami. Logu tīrīšanu  ieteicams veikt divas reizes gadā – pirms ziemas un pavasarī. To veic ar stikla tīrīšanas līdzekļiem, notīrot gan profilus, gan stiklus. Lai logi nezaudētu savas hermētiskās īpašības, ir jāparūpējas par gumijas blīvi, to nomazgājot ar ziepjūdeni un ieeļļojot ar speciālu silikona eļļu.

Cena

Plastmasas logi ir vidēji par 30% lētāki nekā koka vai alumīnija logi.

Plaša PVC logu izvēle ir pieejama “Labo logu aģentūrā” – labologuagentura.lv, savukārt profesionāli meistari parūpēsies, lai izvēlēto logu montāža būtu tehniski pareiza un kvalitatīva.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *