Padariet partneri laimīgu gultā saskaņā ar viņa zodiaka zīmi

Attiecībās seksuālais piepildījums ir tik pat nozīmīgs, cik emocionālais, tādēļ ir vērts investēt laiku un enerģiju arī partnera ķermenisko un seksuālo vajadzību izpētē un realizācijā. Vai Jūsu partnerim nepieciešams jutekliskums? Vai varbūt intīmpreču veikals viņa iztēlē ir kā otrās mājas piedzīvojumu kāres apmierināšanai? Varbūt ir laiks pievērsties BDSM? Jūsu uzmanībai neliels špikeris, ko izmantot kā atspēriena punktu partnera baudas vajadzību izzināšanā. Atrodiet partnera zodiaka zīmi un dodieties eksperimentēt!

Auns (21.03.-19.04.)

Aunam patiks, ja uzņemsities iniciatīvu, izaicinot un pavedinot viņu, bet pēc tam padosities un pakļausities viņa dominancei. Pavedināšanas posmā rādiet šovu, cik ļoti Jūs partneri gribat, un atcerieties parūpēties par ko sarkanu Jūsu tēlā – seksīgu tērpu (šeit palīdzēs intīmpreču veikals) vai pat tikai lūpu krāsu.

Vērsis (20.04.- 20.05.)

Pieskāriens ir atslēga uz Vērša baudu. Ne tikai viņam sniegtie, bet arī no viņa saņemtie pieskārieni. Sāciet ar viegliem glāstiem – maigi pieskarieties plaukstai, kamēr sarunājaties, “nejauši” ar savu kāju pieskarieties viņējai zem galda vai veiciet galvas masāžu, lai iekārdinātu, bet pēc tam ļaujieties dažādiem masāžu veidiem ar eļļām un citām smērvielām “aiz aizvērtām durvīm”!

Dvīņi (21.05.-20.06.)

Uzkuriniet Dvīņus, sākot ar viņu aktīvo prātu un spēcīgo iztēli ar triviāliem, erotiski tematiskiem jautājumiem, padarot tos progresīvi intīmākus un uzbudinošākus. Vērojiet, kā iemirdzas partnera acis, kad viņš ļauj vaļu iztēlei! Turiet pie rokas arī mīkstu šalli, lai aizsietu partnera acis vai imobilizētu viņu, kamēr spīdzināsit viņu ar dažādiem fiziskās baudas paņēmieniem, kad prāts jau būs uzkurināts līdz baltkvēlei!

Vēzis (21.06.-22.07.)

Vēža māja ir viņa templis, un tur viņš jūtas vislabāk, bet kurš teica, ka jāizmanto tikai gulta? Sienas, galdi, citas mēbeles – izpaudieties pa visu templi! Vēži kā ūdens zīmes pārstāvji ir sensuālisti – sarīkojiet partnerim patīkami siltu vannu ar kādu no vannas bumbām vai putām sveču izgaismotā vannas istabā un ļaujieties seksam, izbaudot ūdens pieskārienus!

Lauva (23.07.-22.08.)

Nav labāka veida, kā apmierināt Lauvu, kā pabarojot viņa EGO. Lieciet viņam justies kā Jūsu visuma centram, Jūsu iekāres valdniekam, parādiet, ka tas, kā viņš Jūs apmierina, ir kas unikāls! Teju pārspīlēti parādiet, kādu iekāri Jums rada viņa pieskārieni, un Jūs pamodināsiet neapturamu seksa zvēru. Ak, jā. Spoguļi. Lauvām patīk sevi vērot darbībā un Jūsu baudu redzēt “no malas”.

Jaunava (23.08.-22.09.)

Seksuālo vēlmju ziņā Jaunavas mēdz būt neparedzami partneri, taču viena stabila vērtība ir – vizuāli estētisks baudījums. Jaunavas mīl ar acīm, ir tendēti uz detaļām un ziņkārīgi – izmantojiet to! Uzvelciet īpaši seksīgu apakšveļu tā, lai nedaudz rēgojas zem neseksīga apģērba, uzrakstiet ar acu zīmuli nelielu ziņu uz Jūsu ādas ar bultiņām, kas norāda, kurp tālāk doties, un izbaudiet atklājēju rotaļas! Lūkojieties pēc pārsteiguma un iekāres partnera acīs!

Svari (23.09-22.10.)

Sekstings. Pirms tikšanās uzbudiniet partneri, rakstot SMS – no viegli koķetām līdz klaji erotiskām un detalizētām, iekļaujot seksīgas, bet elegantas Jūsu bildes, lai stimulētu Svaru iztēli, libido un iekāri pēc Jums. Satiekoties turpiniet komunikāciju tādā pat tonī, kā tas notika sarakstē (nevainīgi, ugunīgi, agresīvi, pasīvi, …). Svari gaidīs, ka realizēsit iepriekš sarakstē piedāvāto un sniegsiet arī vizuālo baudījumu jau no tikšanās brīža.

Skorpions (23.10-21.11.)

Erotiskākā zīme horoskopā, kuras pārstāvji ir ļoti jutīgi (tas attiecas arī uz garastāvokļa svārstībām). Iekļaujiet pavedināšanas procesā noteiktu daudzumu drāmas un emociju, un Skorpions būs Jūsu varā. Latiņa ir augsta, tādēļ ņemiet talkā sex shop piedāvātās palīgierīces! Pats baudāmākais un jaudīgākais sekss ar Skorpionu ir “salabšanas sekss” pēc krietnas viņa izdusmošanās.

Strēlnieks (22.11.-21.12.)

Piedzīvojumu kāre ir visa pamatā. Esiet gatavs būt radošs, improvizēt un atrast veidus, kā likt Strēlniekam būt pārsteiguma gaidās, sarūpēt jaunus un vēl nepieredzētus piedzīvojumus! Nost ar paredzamu seksu! Pastaigas laikā parkā iečukstiet partnerim ausī: “Es Tevi gribu. Te, tagad un tūlīt!” un ar mēles galiņu paspēlējieties ar auss ļipiņu! Strēlnieki dievina lomu spēles – ļaujiet vaļu fantāzijai!

Mežāzis (22.12.-19.01.)

Ambiciozi cilvēki, kuriem vienmēr nepieciešams, lai viņi visu vienmēr kontrolētu. Izpētiet, kas Mežāžiem ir svarīgs ikdienas dzīvē, kam piešķir lielāku vērtību, un integrējiet to seksa dzīvē. Piemēram, materiālistiskās vērtības, luksuss un viss, kas ar to saistīts (guļamistabas dizains, viņu apakšveļa, aksesuāri, apmeklētās vietas u.tml.), ir tipiska Mežāžu vērtība. Pamodiniet partnera interesi, iekārdiniet viņu un tad nododiet vadības grožus viņa rokās!

Ūdensvīrs (20.01.-19.02.)

Lai panāktu, ka Ūdensvīrs Jūs iekāro, Jums jāstimulē viņu dzīvnieciskie instinkti, bet, lai to izdarītu, jāiekaro viņu garīgā daļa un jāstimulē prāts, veidojot sarunas, kas saistītas ar viņu interesēm. Apiet šo nav iespējams. Kad viņa psihe “būs Jūsu rokās”, izmantojiet relaksācijas elementus (džeza mūzika, maigi un saldeni ēterisko eļļu aromāti u.c.), lai atslābinātu partneri. Lieliskas kopīgās nodarbes, kas var pārvērsties intīmā baudā, ir vienam otra ķermeņa krāsošana un darbs ar mālu.

Zivis (20.02.-20.03.)

Izpaudiet savas jūtas partneri un emocijas, cik maigi iespējams, parādot, ka Jums viņš ir visīpašākais, un neviena cita īpašāka pasaulē nav. Atslābinieties un pievērsiet uzmanību tam, kā viņu daba mainās, plūstiet tam visam līdzi un ļaujieties procesu pašplūsmai tā pat, kā to dara Zivis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *