Nokomplektē savu perfekto Apple datoru!

Ja savus ikdienas pienākumus lielākoties veic ar Apple datoru, tad droši vien jau esi sapratis, kuri datora tehniskie parametri ir perfekti piemēroti tieši Tavām vēlmēm un vajadzībām, un ko gribētos nedaudz uzlabot. Par laimi, ar Apple datoru konfiguratoru tāda iespēja pastāv! Īpašās konfigurācijas Apple ierīces var ne vien lieti noderēt ikdienas darba pienākumu veikšanā, bet gan arī ievērojami paātrināt uzņēmuma attīstību. Šajā rakstā noskaidro, kā nokomplektēt savu perfekto Apple datoru!

Īpašās konfigurācijas Apple dators – ar ko tas atšķiras?

Uzlabotās Apple ierīces vizuāli izskatās tāpat kā standarta komplektācijas datori. Visa sāls slēpjas tajā, ka ir iespējams mainīt un pielāgot savām vajadzībām tieši tehniskos parametrus jeb datora komponentes. Piemēram, ja saproti, ka gribētos jaudīgāku procesoru, nomainīt operatīvo atmiņu vai izvēlēties lielāka apjoma SSD disku, to visu ir iespējams paveikt, izvēloties īpašas konfigurācijas Apple datoru.

Šāda opcija ir īpaši aktuāla laikā, kad daudzus darbus un mācībām paredzētos uzdevumus veicam, izmantojot savas ierīces – nereti standarta Intel (i3 vai i5) procesori vairs nespēj tik efektīvi apstrādāt lielos informācijas apjomus. Turklāt arī tehnoloģijas nestāv uz vietas – līdz ar Apple M1 procesora parādīšanos, daudzu radošo un multimediju profesiju pārstāvji labprāt vēlētos atjaunot savus darba datorus tieši ar Apple piedāvāto čipu.

Konfigurē savu Apple Macbook Air, Macbook Pro, iMac M1 vai Mac Mini

Iegādājoties jaunu Apple datoru darba vajadzībām, būtiski izvērtēt savu darba specifiku un kā tā varētu mainīties tuvākajā laikā. Standarta modeļu īpašnieki var rēķināties ar tehnoloģiski aktuālu ierīci aptuveni turpmākos 3–4 gadus. Savukārt izvēloties īpašas konfigurācijas datoru, Apple ierīce var kalpot pat 5–7 gadus un nezaudēt savu aktualitāti. Tas viss pateicoties vienkāršai vienas datora detaļas nomaiņai uz citu – mazliet jaudīgāku.

Capital interneta veikalā var izvēlēties un konfigurēt komponentes, lai tiktu pie savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošākā Mac Mini, MacBook Air, MacBook Pro un iMac M1.

Visbiežāk Apple lietotāji izvēlas konfigurēt operatīvo atmiņu, palielinot to no 8GB uz 16 vai 32GB, vai arī SSD diska ietilpību, mainot to no standarta 265GB uz 512GB vai 1TB. Tomēr tāpat vari izvēlēties mainīt arī tādus parametrus kā: datora krāsa, klaviatūras valoda, pele, Ethernet un citus.

Kāpēc izvēlēties konfigurēt Apple MacBook, iMac vai Mac Mini?

Pieprasījums pēc datoriem noteikti ir audzis, tā kā daudz strādājam un mācāmies no mājām. Tāpat jāpiemin straujā tehnoloģiju attīstība un tās ātrā integrācija ikdienā – pašlaik darba vajadzībām īpašās konfigurācijas datori ir jo sevišķi aktuāli, tā kā tos iespējams sakomplektēt pielāgotus tehniski prasīgiem uzdevumiem. Tagad, papildus Apple datora bāzei, to iespējams papildināt ar labāku procesoru, lielāku atmiņas apjomu vai jaudīgāku videokarti, nekā tas paredzēts standarta modelī.

Nokomplektē savu perfekto Apple datoru jau šodien!

Standarta modeļu piegādes problēmas vairs nav šķērslis, zinot, ka Capital interneta veikala noliktavā jau uzreiz pieejami īpašās konfigurācijas MacBook Air, MacBook Pro, iMac M1 un Mac Mini. Izvēlies savām vajadzībām atbilstošākos tehniskos parametrus un sakomplektē savu ideālo Apple datoru pats!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *