Mūsdienīgā džinsa bikšu izvēle

Sieviešu džinsi ir atrodami jebkuras dāmas garderobē. Tie tiek nēsāti ikdienā un ir stabili ieņēmuši pozīcijas kā must-have apģērba gabals kā sieviešu, tā arī vīriešu un bērnu skapjos. Tie ir ērti un viegli kombinējami kā ikdienā, tā svētku reizēs, jo lieliski saskan ar citiem apģērbiem, aksesuāriem un apaviem.

Džinsu bāze veikalā https://www.dzinsubaze.lv/ ir iespējams atrast gaumīgus un modernus džinsa apģērbus, kas piestāvēs jebkurām auguma aprisēm, gaumei un izmēriem. Sievietēm patīk izcelt savas formas un vieglākais veids kā to izdarīt ātri un ērti ir ar piemērota piegriezuma apģērbu. Jebkura sieviete izskatīsies lieliski ar piemērotām džinsu biksēm, tādēļ nevajag kautrēties lūgt palīdzību konsultantiem un izvēlēties no plašā piedāvājuma sev piemērotāko.

Ka atrast piemērotākās džinsu bikses?

Dažāda piegriezuma apģērbs izceļ atsevišķas auguma aprises ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem. Maldīgs ir uzskats, ka ķermeni slaidāku padarīs maksimāli šaurs un iespīlēts apģērbs, jo tas var ķermeni padarīt neproporcionālu. Gara auguma sievietes ar slaidām kājām lieliski izskatīsies skinny piegriezuma džinsu biksēs, savukārt dāmas ar platiem gurniem papildu slaidumu iegūs ar taisna piegriezuma džinsa biksēm. Atrast džinsu bikses sievietēm, kas ir augumā īsākas un ar platiem gurniem varētu būt neliels izaicinājums, taču veikalu plauktos ir iespējams atrast arī bikses šādām auguma aprisēm. Ja nepieciešama apģērba korekcija, lai tās izskatītos vēl labāk, iespējams izmantot apģērbu labošanas pakalpojumu.

Džinsu šorti jebkurai dzīves situācijai

Vasaras mēnešos top apģērba gabals ir džinsu šorti. Džinsu šorti sievietēm ir pieejami aktuālajos piegriezumos un dizainā. Vienmēr populāri būs divu veidu džinsa šorti – ar plēsumiem un klasiskas formas. Tā saucamie mom-fit džinsu šorti ir ar augsto vidukli un uz leju paplatināti A-piegriezuma formā un izskatīsies labi ikvienai. Džinsu šorti ar zemāku vai vidēju jostas vietas augstumu būs piemērotāki sievietēm ar šaurākiem gurniem. Arī džinsu šorti ir kombinējami ar jebkuru apģērbu no esošās garderobes, lai izskatītos šiki kā ikdienā, tā svinīgākās vai formālākās dzīves situācijās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *