Moderni briļļu ietvari Dr.Lensor e-veikalā

Brilles nav tikai redzes korekcijas līdzeklis, bet arī stilīgs aksesuārs, ar kura palīdzību veidot savu unikālo tēlu.

Gaumīgi briļļu ietvari, kas papildina valkātāja personību un piestāv izvēlētajam stilam, ir būtisks elements, kas veido briļļu kopējo dizainu, padarot to vairāk klasisku un atturīgu vai izteiksmīgu un ekscentrisku. Krāsu, līniju, liekumu un citu elementu saspēle briļļu ietvaros ļauj radīt nebeidzamas variācijas, kuru vidū sev piemērotus ietvarus var atrast ikviens. 

Plašu klāstu ar moderniem briļļu ietvariem varat apskatīt un iegādāties Dr.Lensor interneta veikalā, kas jau daudzus gadus ir pircēju iecienīts kontaktlēcu un citu optikas preču veikals tiešsaistē.

Populāru zīmolu ietvari ikvienam stilam

Dr.Lensor interneta veikala sortiments veidots tā, lai piedāvātu plašas izvēles iespējas katrai gaumei un dažādās cenu katerorijās. Šeit modernus briļļu ietvarus atradīs ikviens neatkarīgi no sejas formas, dzīvesveida, profesijas un stila. Pieejami briļļu ietvari gan apaļās formās, gan iecienītajā pilota formā, dažādi taisnstūra un trapeces veida ietvari, aktuālās kaķacu formas ietvari, kā arī modeļi, kuriem vairāk akcentēta augšējā līnija vai rāmis ir izteikti biezs un uzkrītošs. Protams, izvēlei arī dažādas krāsas un raksti, kurus varat pieskaņot savam stilam un personībai. Sortimentā atradīsiet briļļu ietvarus no Ray-Ban, Jaguar, Versace, VOGUE, DOLCE & GABBANA, PRADA un citiem populāriem zīmoliem par lieliskām cenām.

Kā izvēlēties briļļu ietvaru formu

Briļļu ietvarus ieteicams izvēlēties atbilstoši sejas formai, lai veidotu harmonisku un simetrisku koptēlu. Kā zināt, kādi briļļu rāmji jums piemērotāki? 

  • Apaļai sejas formai piestāvēs kvadrātveida vai trijstūra formas ietvari, kas augšpusē ir nedaudz platāki par seju, liekot tai izskatīties garākai un tievākai. Nav ieteicami apaļi un mazi ietvari un rāmji bez skaidrām kontūrām.

  • Kvadrātveida sejai ieteicami ovālas un noapaļotas formas ietvari, kas vaibstus padarīs maigākus, bet ne apaļi ietvari. Nav vēlami masīvi, šauri un taisnstūra rāmji.

  • Ovālai sejai piestāv gandrīz jebkuras formas ietvari, īpaši dažādas ģeometriskās formas, bet jāizvairās no pārāk lieliem ietvariem, kas sniedzas ārpus sejas līnijām.

  • Trijstūra jeb sirds formas sejai piestāvēs brilles ar akcentētu apakšējo līniju, kā arī apaļas vai kvadrātveida brilles ar noapaļotām malām. Jāizvairās no ietvariem, kas pievērš uzmanību pieres daļai.

  • Dimanta formas sejai piestāvēs ietvari, kas platāki par vaigu kauliem, ovālas vai “kaķacu” formas briļļu rāmji, kas izcels šīs sejas formas smalkās nianses.

Noderīgus ieteikumus atradīsiet arī Dr.Lensor sagatavotajā pamācībā, kā izvēlēties brilles.

Kā attālināti noteikt pareizo briļļu izmēru

Ja jums šķiet, ka brilles iegādāties internetā ir neiespējami, jo tās taču ir jāmēra, varam, jūs iepriecināt, jo Dr.Lensor ir padomajis arī par to, lai soli pa solim izstāstītu, kā noteikt pareizo briļļu izmēru un nekļūdīties ar izvēli tiešsaistes veikalā. 

  • Salīdziniet ar esošajām brillēm. Iespējams, jūs nemaz nezināt, ka briļļu kājiņas iekšpusē ir attēloti dažādi skaitļi. Tie arī norāda briļļu izmērus. Svarīgākie no tiem attēloti šādi 51□19  144, kur pirmais skaitlis ir vienas lēcas platums visplatākajā vietā, otrais ir tilta platums, jeb attālums starp abām lēcām, bet trešais – kājiņas garums no skrūves līdz pat kājiņas galam, ieskaitot izliekumu, kas atrodas uz auss. 

  • Nomēriet ar bankas karti. Dr.Lensor atklājis vienkāršu un efektīvu metodi, kā var noskaidrot piemērotāko ietvaru izmēru. Izrādās, ka standarta bankas kartes augstums ir aptuveni tāds pats kā vidējā izmēra briļļu lēcas platums. Pielieciet maksājumu karti pie sejas tā, lai kartes garākā malā ir pa vidu degunam un īsākā mala zem uzacs. Ja kartes mala sniedzas tālāk par aci, tad derēs izmērs S. Ja kartes mala beidzas aptuveni pie acs ārējās malas, tad piemērots būs izmērs M. Bet, ja kartes mala beidzas pirms acs ārējās malas, tad derēs L izmēra ietvari.

Vairāk par šīm metodēm un mērījumiem uzzināsiet pamācībā, kā noteikt briļļu izmēru.

Pēc īstā briļļu ietvaru modeļa un izmēra atrašanas atliek tikai veikt pasūtījumu, vajadzības gadījumā arī izvēloties briļļu lēcas atbilstoši receptē norādītajiem parametriem, un atzīmējot sev ērtāko pasūtījuma saņemšanas veidu – ar kurjeru, optikas salonā vai pakomātā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.