Mākslīgās sveces un to priekšrocības

LED sveces ir salīdzinoši jauns izgudrojums, kas katru gadu kļūst arvien populārāks. LED sveces tika ieviestas, lai aizstātu populāro Ziemassvētku dekoru – parastās sveces. Sveces simbolizē siltumu, gaismu un Ziemassvētki nav iedomājami bez šī dekora, tomēr, sveces ir liels ugunsdrošības risks. Tieši tāpēc ir ieviestas LED sveces un katru gadu arvien vairāk cilvēki izvēlās drošāko varinatu.

LED sveču izmantošanas priekšrocības:

  • Izgatavotas no vaska – daudzas LED sveces ir izgatavotas no tāda paša vaska kā liesmojošas sveces. Tās ir tikpat skaistas un pieejamas dažādās formās, stilos, krāsās, rakstos un faktūrās. Protams, ir arī pieejamas plastmasas LED sveces, kas būs lētākas un kalpos ilgāk, jo materiāls ir izturīgāks.
  • Aromatizēts un bez smaržas – ja jums patīk sveču smarža, jums patiks LED aromātiskās sveces. Vai arī, ja izmantojat sveces tikai kā dekorācijas, izvēlieties LED sveces bez smaržas.
  • Ugunsdrošība – saskaņā ar ugunsdrošības datiem, sveces izraisa 7% ugunsgrēku mājās un 5% no nāves gadījumiem. LED sveces noteikti ir drošākas par parastajām.
  • Viegli ieslēgt/izslēgt – visām LED svecēm ir ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis. Dažos modeļos ir arī taimeri, lai jūs varētu iestatīt, kad vēlaties, lai sveces automātiski ieslēgtos un izslēgtos.
  • Regulējama mirgošana un gaisma – Jūs varat iestatīt LED sveces režīmu un mirgošanas ātrumu, kā arī pielāgot gaismas intensitāti atkarībā no jūsu vajadzības.
  • LED sveces nekūst un nerada nepatīkamus pārsteigumus – LED sveces degot nekūst un nerada nepatīkamus pārsteigumus uz galda vai jūsu iemīļotā svečtura. Kā arī ir ļoti daudzi cilvēki, kas glabā īstās sveces un nelieto tās, tikai tāpēc, lai nesabojātu skaisto sveces dizianu. Bet, izvēloties LED sveces jums nva jāsatraucās par vaska kušanu.
  • Priecēs lietotāju ilgi – vai zinājāt, ka gaismas diodes mūsu LED svecēs var degt līdz pat 100 000 stundām? Ja katru vakaru jūs izmantotu savu sveci no pulksten 19.00 līdz 23.00, gaismas diode darbotos 25 000 dienas, kas ir 68 gadi! Parastās sveces mūžs ir tikai apmēram 50 stundas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.