Lieliska labsajūta un izskats, ko nodrošina KOLAGĒNA pulveris

Katra sieviete vēlas mirdzošus matus, nagus un ādu, bet steidzīgais dzīves veids un dabiskais novecošanas process var darīt savu, tādēļ ir laicīgi jāsāk rūpēties par to, lai Jūsu izskats un pašsajūta maksimāli ilgi saglabātos vislabākajā stāvoklī.

Arvien lielāku popularitāti iemanto kolagēna pulveris, kas ir Latvijā izgudrots un Francijā ražots 100% dabīgs uztura bagātinātājs. Tas ir radīts tikai no augstvērtīgiem liellopu izcelsmes kolagēna peptīdiem.

Kolagēns ir visbiežāk sastopamais proteīns cilvēka organismā, kas atbild par virkni dažādu funkciju. Piemēram, par ādas izturību un elastību, kā arī tas ir atbildīgs par audu un orgānu sasaisti. Kolagēna zudums ir manāms jau ap 25 gadu vecumu, bet ap 40 gadiem kolagēns sāk noārdīties ļoti strauji. Ap 60 gadu vecumu kolagēna sintēze ir samazinājusies gandrīz uz pusi. Līdz ar to ir lieliska iespēja lietot kolagēna uztura bagātinātāju, lai aizkavētu dažādas novecošanās pazīmes.

Kolagēna lietošana uzturā ir ērta un viegla, to ir iespējams pievienot jebkuram Jūsu iecienītajam ēdienam vai dzērienam, jo tas nemainīs ne ēdiena garšu, ne krāsu, ne konsistenci.

Izvēloties lietot kolagēna uztura bagātinātāju, Jūs ātri vien pamanīsiet, kā uzlabojas ādas, matu un nagu stāvoklis, kas liks Jums gan justies, gan izskatīties labāk un pašpārliecinātāk. Regulāri lietojot kolagēnu tiks stiprināta arī ķermeņa iekšējā struktūra, tātad locītavu, skrimšļu un kaulu izturība.

Ieteicamā dienas deva ir viena karotīte jeb 10 gr. Vienā iepakojumā ir 45 porcijas, kas attiecīgi pietiks 45 dienām. Jūs varat iegādāties tikai vienu iepakojumu, lai izmēģinātu, bet cenas ziņā izdevīgāk ir pirkt vismaz divus vai trīs iepakojumus, kas līdz ar to noderēs ilgākam laikam, lai sasniegtu patīkamus rezultātus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *