Kur pirkt labas ziemas riepas

Ziemas riepas autovadītājiem tuvāko mēnešu laikā kļūs par aktuālu jautājumu. Kādam vēl labas ziemas riepas glabājas pagrabā vai garāžā, tāpēc atliks īstajā brīdī tikai nomainīt, bet citiem ziemas riepu izvēles un iegādes process vēl tikai priekšā.

Ja arī jūs piederat pie tiem, kuri plāno tuvākajā laikā pirkt ziemas riepas savam auto, tad varam pateikt priekšā, kur atrast labas ziemas riepas plašā izvēlē un par izdevīgām cenām. 

Riepu Garāža” – liela jaunu un lietotu ziemas riepu izvēle

Riepu Garāža” ir viens no vadošajiem auto riepu un disku mazumtirgotājiem Latvijā, kam ir pieci riepu servisa centri Rīgā. Sortimentā pieejamas tikai kvalitatīvas auto ziemas riepas no tādiem uzticamiem ražotājiem kā GoodYear, Sailun, Nokian, Continental, Altenzo, Hankook un citiem. Piedāvājumā ir ne tikai jaunas, bet arī uzticams un pārbaudītas lietotas ziemas riepas, kas ir laba izvēle, ja pieejams ierobežots budžets riepu iegādei vai riepas nepieciešamas īslaicīgai lietošanai. Atbilstoši saviem braukšanas apstākļiem un paradumiem, varat plašajā klāstā izvēlēties dažāda veida ziemas riepas – Eiropas, Skandināvijas tipa vai radžotās ziemas riepas. Pieejamas arī vissezonas riepas. Kādos gadījumos katrs no riepu veidiem ir ieteicamāks?

  • Eiropas tipa ziemas riepas ir ar cietāku gumijas sastāvu un labāku veiktspēju pie lielākiem ātrumiem, jo riepas ir stabilākas. Tās ir labākas maigas ziemas apstākļos – uz slapja ceļa, slapja sniega apstākļos, uz sausa asfalta. Tās būs stabilākas lielā ātrumā, labāk attīrīsies no ūdens un slapja sniega. Bet tām būs zemāka veiktspēja bargos ziemas apstākļos uz ledus, liela sniega, zemās temperatūrās. 

  • Skandināvijas tipa ziemas riepas ir piemērotas bargākiem ziemas apstākļiem, tās labāk strādās uz ledus, piebraukāta sniega, lielos mīnusos. Tām ir mīkstāks gumijas sastāvs, izteikti asa protektora kante, kas palīdz manevrēt un veikt pagriezienus uz slidena ceļa. Salīdzinot ar Eiropas tipa ziemas riepām, šīs riepas nebūs tik labas uz slapja un sausa ceļa seguma. Tām arī būs mazāka stabilitāte lielos ātrumos, tās būs skaļākas un ar augstāku degvielas patēriņu.

  • Radžotas riepas būs piemērota izvēle, ja ikdienā jāpārvietojas pa bargiem ziemas apstākļiem – ledu un piebraukātiem, netīrītiem ceļiem. Šādos apstākļos radžotas riepas būs galvastiesu pārākas par citām ziemas riepām. Pārējā laikā radžotas riepas būs ar zemāku veiktspēju un komfortu. Uz sausa vai slapja asfalta tās var vairāk slīdēt. Jāņem vērā, ka daudzās valstīs radžotas riepas ir aizliegtas.

  • Vissezonas riepas ir kompromiss starp vasaras un ziemas riepām. Tajās apvienotas vasaras un ziemas riepu īpašības, radot universālas un visos gadalaikos lietojamas riepas. Vissezonas riepas spēj nodrošināt pieļaujamu drošības līmeni ziemā un pietiekamu komfortu vasarā. Ņemot vērā, ka vissezonas riepu sniegums apgrūtinošos apstākļos tomēr ir pieticīgāks nekā ziemas riepām, ir jāpievērš īpaša uzmanība to kvalitātei. Ja esat izvērtējuši visus faktorus un izlēmuši par labu vissezonas riepām, noteikti jāizvēlas uzticama ražotāja augstas kvalitātes riepas.

Pērciet riepas uz vietas vai saņemiet ar piegādi

Savam auto un braukšanas apstākļiem piemērotākās riepas varat iegādāties klātienē jebkurā no “Riepu Garāžas” servisiem, kur zinoši darbinieki palīdzēs veikt īsto izvēli. Bet, ja nedzīvojat Rīgā un jums nav ērti doties uz galvaspilsētu, lai izvēlētos un iegādātos ziemas riepas, varat to viegli izdarīt arī interneta veikalā. Izmantojiet meklēšanas rīkus, atrodiet piemērotākās riepas, veiciet pasūtījumu un apmaksu. Bet “Riepu Garāža” parūpēties par piegādi jebkurā vietā Latvijā. Rīgas robežās piegāde tiek nodrošināta bez maksas, ja pērkat jaunu riepu komplektu. Piegāde pārējā Latvijas teritorijā tiek nodrošināta ar Venipak kurjerdienesta starpniecību.

Riepu Garžā” nodrošina arī riepu montāžu un apkopi

Visos servisos tiek veikta arī ātra un kvalitatīva riepu montāža un balanēšana. Tā tiek nodrošināta ar jaunākajām Beissbarth un Hoffman iekārtām, garantējot augstāko darba kvalitāti. Tāpat servisā var veik arī citus ar auto ritošo daļu saistītus darbus – disku un riepu remontu, savirzes regulēšanu, riepu spiediena sensoru (TPMS) iegādi, uzstādīšanu un programmēšanu, arī riepu radžošanu. Tāpat “Riepu Garāžas” servisos iespējams atstāt riepas glabāšanai un utilizācijai.

Apskatiet “Riepu Garāžas” ziemas riepu piedāvājumu šeit un pērciet jau tagad!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *