Ko dāvināt sievietei dzimšanas dienā?

Bieži vien vēlamies iepriecināt savas sievietes, bet iestrēgstam, jo nezinām, ko dāvināt. Īpaši svarīgi ir sagādāt pārsteigumu sievietei uz svētkiem, piemēram, dzimšanas dienā. Lai palīdzētu, turpinājumā piedāvājam dažas idejas dāvanām, kas padarīs svētku dienu īpašu. Izlasi, iedvesmojies un parūpējies par labāko dāvanu savai sievietei dzimšanas dienā!

Dāvini ziedus

Lai arī daudziem varētu šķist, ka ziedi ir banāli, jebkuru sievieti iepriecinās ziedi. Lai sagādātu savai sievietei papildu pārsteigumu, neizvēlies vienkārši rozes. Laicīgi painteresējies, kādi ziedi jo īpaši patīk jubilārei, un pasūti pušķi. Ja dzimšanas diena ir vasarā, arī pļavā saplūkts ziedu pušķis, piemēram, rudzu puķes, radīs sajūsmu.

Sievietēm, kam ir dārzs vai patīk istabas augi, labākā dāvana būs puķe podā, kas turpinās augt. Lielisks pārsteigums būs arī dažādi lielformāta ziedi, kas nenovītīs, vai, piemēram, puķu pušķis, kas izgatavots no zefīra.

Dāvini kopā pavadītu laiku

Nekas neiepriecinās sievieti tā, kā kvalitatīvi kopā pavadīts laiks. Velti dienu viņai un ieplāno aktivitātes, kas padarīs dienu neaizmirstamu. 

Kopīgi izmēģiniet vai apgūstiet ko jaunu, piemēram, dejas vai kāda īpaša ēdiena gatavošanu. Ja ikdienā nav laika relaksēties, labākā dāvana būs atpūta. Spa atpūta pārim ļaus kopā pavadīt laiku, atslābināties un izbaudīt, piemēram, pāru masāžas seansu.

Ja jubilāre ir aktīvās atpūtas cienītāja, apskati, kādi aktīvās atpūtas piedāvājumi pieejami gribuatpusties.lv, un rezervē, piemēram, lidojumu divatā virs Rīgas, kas neliks fiziski piepūlēties, bet sniegs aizraujošu adrenalīna devu un neaizmirstamus iespaidus.

Dāvini romantiku

Ja aktīvās atpūtas piedāvājumi nav tas, kas iepriecinās jubilāri, izvēlies klasiski romantisku pieeju – dodies uz randiņu. Rezervē galdiņu īpašā restorānā, uz kuru ikdienā nedotos, un jau laicīgi informē restorāna darbiniekus par to, ka viesim ir svētku diena. Ja pats proti gatavot, tad sagatavo randiņu mājās. Izdekorē galdu ar ziediem, iededz sveces un parūpējies par to, lai galdā tiktu celti jubilāres mīļākie ēdieni un dzērieni. 

Neaizmirsti par mūziku. Izvēlies dziesmu, kas jums patīk vai saistās ar kopīgām atmiņām, un aicini jubilāri uz kopīgu deju. Ja mājās ir mazi bērni, tad sarunā auklīti un organizē romantisku vakaru, rezervējot kādas lieliskas viesnīcas Rīgā numuriņu.

Dāvanai, kas iepriecinās sievietei nebūt nav jābūt dārgai. Protams, rotas lietas, skaista kleita vai kurpes iepriecinās ikvienu sievieti, bet lielāku aizkustinājumu sagādās kas pārdomāts un romantisks. Sagatavo foto kolāžu no savas sievietes skaistākajām fotogrāfijām un pasūti lielformāta izdruku, ko ierāmēt pie sienas. 

Dāvini, ko tādu, kas domāts viņai

Pievērs uzmanību tam, kādas ir sievietes mīļākās smaržas vai mīļākie veikali. Šādas dāvanas parādīs, ka dāvana ir pārdomāta un nav tikai “atpirkšanās”. Ja dāvā rotas, tad iegravē tajās vārdu un apsveikumu.

Ja vien sieviete nav norādījusi, ka to vēlas, izvairies no sadzīves tehnikas dāvināšanas dzimšanas dienā. Jauna veļas mašīna, putekļu sūcējs vai virtuves kombains, lai arī atvieglos mājas uzkopšanas darbus, nav dāvana sievietei. Pat, ja sieviete ir mājsaimniece, dzimšanas dienā, dāviniet ko tādu, kas domāts tieši konkrētajam cilvēkam, nevis mājsaimniecības vajadzībām. 

Protams, visas šīs idejas ir iespējams apvienot un uzdāvināt sievietei dzimšanas dienā gan ziedus, gan kopā pavadītu laiku, atpūtu un īpašu kaklarotu, taču svarīgākais, lai tiktu piepildītas jubilāres vēlmes, tāpēc ieklausies un apsveic atbilstoši!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *