Kärcher zāles trimmeris – uzticams palīgs ikvienā saimniecībā

Zāles pļaušana ir viens no vasaras sezonā aktuālākajiem darbiem ikvienā saimniecībā, kurā ir gan neliela piemājas teritorija, gan plašāks dārzs ar dobēm, augļu kokiem un citiem elementiem.

Ja gluda un labi iekopta zāliena kopšanai visbiežāk izvēlas zāles pļāvēju, tad grūtāk pieejamās zonas un arī nelīdzenās vietas ar šo dārza instrumentu ne vienmēr iespējams efektīvi un ērti strādāt. Tāpēc ļoti noderīgs instruments ikvienā saimniecībā, kur aktuāli pļaušanas darbi, ir zāles trimmeris no Kärcher dārza instrumentu kolekcijas.

Kompakts trimmeris dažādiem pļaušanas darbiem

Izmērā kompakts un ergonomiski veidots zāles trimmeris no Kärcher zīmola lieliski papildinās zālēs pļāvēju un garantēs, kas jūsu dārzā un pagalmā ir sakopti pat paši tālākie un grūtāk sasniedzamie stūri, kuriem ar pļāvēju nav iespējams piekļūt. Trimmera konstrukcija veidota tā, lai bez grūtībām varētu piekļūt gan šaurām, gan slīpām vietām, veikt pļaušanu zem apstādījumiem, soliem un žoga malas, turot iekārtu ērtā pozīcijā un samazinot slodzi uz muguru. 

Pateicoties automātiskajai auklas garuma nodrošināšanas funkcijai, tā vienmēr ir perfektā garumā. Bet mīkstie rokturi un plecu siksna saudzēs muguru un ļaus veikt darbu ar mazāku piepūli. Kärcher trimmeris tiks galā ne vien ar zāli un nezālēm grūti pieejamās vietās, bet arī efektīvi apgriezīs sīkus krūmus un koku atvases, tāpēc ar šo dārza tehniku varat sakopt pat īpaši aizaugušas teritorijas, grāvjus un īpašuma nomales. Ja veicamo darbu grūtības pakāpe ir īpaši augsta, iespējams auklu nomainīt arī pret izturīgu un griezīgu asmeni, kas tiešām tiks galā ar visiem izaicinājumiem.

Jaudīgs akumulators vēl ērtākai lietošanai

Kärcher zāles trimmeri aprīkoti nevis ar benzīna motoru vai pieslēdzami elektrotīklam ar vadu, bet gan darbināmi ar jaudīgu akumulatoru, kas ievērojami paplašina šī instrumenta lietošanas iespējas un darba komfortu. Ar vienu baterijas uzlādi pļāvējs var darboties daudzas stundas, ļaujot veikt nepieciešamos pļaušanas un uzkopšanas darbus izvēlētajā teritorijā. Pļāvējs arī aprīkots ar indikatoru, kurš norāda atlikušo akumulatora darbības laiku vai uzlādes laiku, lai vienmēr varētu precīzi saplānot veicamos darbus. 

Vairums trimmeru modeļu jau standarta komplektācijā aprīkoti ar vienu bateriju un ātro lādētāju, ar kura palīdzību var īsā laikā veikt uzlādi un turpināt darbu. Bet, ja iegādājas rezerves akumulatoru, kurš lādējas tikmēr, kamēr viens tiek izmantots, tad atliek tikai apmainīt tukšo bateriju pret uzlādēto un darbu turpināt bez pārtraukuma. Būtiski, ka ar akumulatoru darbināms zāles trimmeris ir ne tikai vieglāks un parocīgāk izmantojams, bet arī klusāks savā darbībā, tāpēc mazāk traucē gan pašam darbu veicējam, gan apkārtējiem.

Kāpēc izvēlēties Kärcher dārza tehniku?

Zīmols Kärcher ne tikai profesionāļiem, bet arī lielai daļai mājsaimniecību pazīstams jau ilgu laiku un asociējas ar augstas kvalitātes uzkopšanas un tīrīšanas ierīcēm, kā arī kvalitatīvu instrumentu klāstu. Tajā skaitā dārza instrumentiem, kas ir īpaši pieprasīti savas pārdomātās funkcionalitātes, inovatīvo tehnoloģiju un augstās izturības dēļ. Vairums Kärcher dārza instrumentu aprīkoti ar kompaktu un jaudīgu akumulatoru, kas ļauj šos piederumus ērti izmantot jebkurā vietā, veikt darbus klusi un ātri bez liekas piepūles. Ar Kärcher dārza instrumentiem īpašuma sakopšanas darbi ir daudz patīkamāki un vienkāršāki, atliek tikai priecāties par lielisko rezultātu. 

Dažādas regulēšanas funkcijas, vairāki darba režīmi, ērta akumulatora nomaiņa, mūsdienīgs dizains, ilgs kalpošanas laiks un citas priekšrocības padara šo par lielisku izvēli gan mājsaimniecības vajadzībām, gan profesionālam pielietojumam. Kärcher sortimentā pieejami dārza instrumenti plašā izvēlē – ne tikai zāles trimmeri, bet arī zāles pļāvēji, dzīvžoga šķēres, krūmu šķēres, lapu pūtēji, nezāļu noņēmēji, ķēdes zāģi un zaru griezēji. 

Pasūtiet savu jauno un spējīgo akumulatora zāles trimmeri Kärcher mājaslapā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *